FIFA 21. Jeden Polak oprócz Lewandowskiego w pierwszej setce

Robert Lewandowski został trzecim najwyżej ocenionym polskim piłkarzem w FIFA 21. Oprócz niego, w pierwszej setce uplasował się jeszcze jeden reprezentant biało-czerwonych.

Najlepszy w FIFA 21 jest Leo Messi (93), tuż za nim Cristiano Ronaldo (92). Podobną hierarchię, choć o jedno „oczko” wyższą, oglądaliśmy w FIFA 20. Na podium, za plecami fenomenalnej dwójki, znalazł się jednak Polak. Dla Roberta Lewandowskiego ocena 91 to awans z poziomu 89, który w FIFA 20 plasował go poza pierwszą dziesiątką. Twórcy gry nie zlekceważyli jednak wielkich osiągnięć Polaka w minionym sezonie. Lewandowski z pewnością na poniższe statystyki mocno zapracował:

Robert Lewandowski nie jest jednak jedynym Polakiem, który zmieścił się w pierwszej setce piłkarzy FIFA 21. Drugim jest Wojciech Szczęsny.

Polski bramkarz godnie zastępuje Gianluigiego Buffona w Juventusie. EA Sports oceniło umiejętności Polaka na 87. 30-letni golkiper „Starej Damy” znalazł się na 40. miejscu na zaprezentowanej przez twórców gry liście, która obejmowała overalle 100 piłkarzy.

FIFA 21. Poznaliśmy oficjalne oceny piłkarzy w nowej edycji!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem