FIFA 21: EA Sports nie próżnuje – w grze pojawiła się drużyna Headliners!

Na to wydarzenie czekało wielu. Do gry dodana została drużyna "Headliners", która premiuje zawodników, którzy wyróżniają się na prawdziwych boiskach.

Drużyna „Bohaterów Nagłówków” pojawiła się w grze kolejny rok z rzędu. Pomarańczowe karty są kartami dynamicznymi – oznacza to, że ich statystyki są zmienne. W przypadku kart Headliners ulepszenia są zależne od występów zawodnika i jego klubu na prawdziwym boisku. Karty Headliners będą otrzymywać ulepszenia z każdą kolejną kartą specjalną (Team of The Week, Team of The Tournament, Man Of The Match oraz Hero). Dodatkowo ich overall zostanie podniesiony, jeśli jego drużyna wygra 4 mecze ligowe z rzędu.

Zobacz również: FIFA 21: 14. Drużyna Tygodnia dostępna w paczkach! 

Kto otrzymał kartę Headliners? Gracze na pewno polować będą na gwiazdę Manchesteru United – Bruno Fernandesa. Portugalczyk otrzymał kartę ocenioną na 91 punktów, a przypomnijmy, że ta wartość może wzrosnąć. Ciekawe są również karty Wilfrieda Zahy (87), Wissama Ben Yeddera (87) oraz Joao Felixa (86). Graczy zainteresować może również Jonathan Bamba (86 oceny ogólnej). Pomarańczowe karty trafić można do przyszłego piątku (08.01), jednak wtedy do paczek trafi kolejna drużyna „Bohaterów Nagłówków”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem