FIFA 21: Drużyna fazy grupowej Conmebol Libertadores zawitała do gry

EA Sports dorzuciło do paczek kolejną partię kart specjalnych. Tym razem w grze pojawiły się nowe wersje kart "TOTGS" z południowoamerykańskiego Conmebol Libertadores.

Wydarzenie „Team of The Season” zakończy się już w ten piątek. Aktualnie w paczkach gracze mogą znaleźć ostatnią drużynę TOTS pod nazwą Ultimate. Jest to zbiór najlepszych kart, które pojawiły się w grze od początku eventu. Tym samym w paczkach trafić można między innymi Leo Messiego, Roberta Lewandowskiego, Kyliana Mbappe czy Cristiano Ronaldo.

Zobacz również: FIFA 21: Najlepsi z najlepszych. TOTS Ultimate trafiło do gry!

Na tym karty specjalne w paczkach się jednak nie kończą. W poniedziałek EA Sports zafundowało fanom swojej „kopanki” całkiem nową drużynę specjalną – „Team of The Group Stage Conmebol Libertadores”. Znalazło się w niej 11 zawodników, którzy wyróżniali się podczas fazy grupowej trwającego Copa Libertadores. Tak oto wielu mało popularnych piłkarzy w serii gier FIFA otrzymało karty ocenione na ponad 86 punktów. Najlepszym z wyróżnionych został Gustavo Bou (Defensa) oceniony na 93 „oczka” oraz Tomas Chancalay (Racing). Nowe karty nie zwojują jednak najpopularniejszego trybu w grze ze względu na trudne połączenia w składach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem