FIFA 21: Aż trzech Polaków w najnowszym zestawieniu TOTW!

Do gry FIFA 21 trafiła kolejna Drużyna Tygodnia. W Team of The Week #23 znalazło się miejsce dla trzech polskich zawodników - Roberta Lewandowskiego, Łukasza Skorupskiego oraz Filipa Starzyńskiego.

Jak co środę EA Sports zaprezentowało kolejne zestawienie Drużyny Tygodnia. W poprzednim TOTW znalazły się takie karty jak trzeci in-form Cristiano Ronaldo, Marcus Rashford czy Bernardo Silva. Tym razem również nie obyło się bez wysoko ocenionych kart.

Wersję in-form otrzymał między innymi bramkarz Atletico Madryt – Jan Oblak. Karta Słoweńca nie jest jednak najwyżej ocenionym in-formem w obecnym zestawieniu. Najlepszą kartą pod względem oceny ogólnej jest Robert Lewandowski, dla którego jest to trzecie tego typu wyróżnienie w tej edycji gry.

Zobacz również: FIFA 21: Nowy event już na serwerach – przywitajcie „What If?”

Ciekawie zapowiadają się również karty w formie dwóch skrzydłowych z londyńskich klubów – chodzi o Nicolasa Pepe (Arsenal) oraz Garetha Bale (Tottenham Hotspur). Oczy graczy są również skierowane w stronę pomocnika Barcelony, Frenkiego de Jonga. Holender otrzymał 87 punktów oceny ogólnej w swojej najnowszej wersji.

Poza Robertem Lewandowskim w TOTW 23 zameldowało się dwóch innych Polaków. Za świetny występ przeciwko Lazio (2:0) wyróżnienie otrzymał Łukasz Skorupski (Bolonga). Kartę in-form otrzymał również Filip Starzyński (Zagłębie), który zdobył dwa gole i zanotował jedną asystę w meczu przeciwko Cracovii.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem