FC Barcelona wydała komunikat w sprawie kontuzji Ansu Fatiego

Kontuzja Ansu Fatiego trwa już od końcówki zeszłego roku. Hiszpańskie media zapowiadały kolejną operację młodej gwiazdy, jednak FC Barcelona wydała komunikat w sprawie swojego zawodnika.

Rekonwalescencja Ansu Fatiego rozpoczęła się w listopadzie 2020 roku, kiedy to Aïssa Mandi sfaulował młodego Hiszpana i uszkodził jego kolano. Zaraz po felernym meczu Fati został poddany operacji artroskopii, która według hiszpańskich mediów miała być jedną z dwóch, które przebył 18-latek. Co więcej – „MARCA” i „El País” poinformowały, że utalentowany piłkarz przejdzie jeszcze jedną operację. Specjalny komunikat w tej sprawie wydał klub Ansu Fatiego, FC Barcelona.

Zobacz również: Jedenastka najgorszych transferów Realu Madryt. Skład otwiera Dudek!

Klub ze stolicy Katalonii przekazał, że Fati uda się do Porto, aby odbyć wizytę u doktora José Carlosa Pinto Noronha, który współpracował między innymi z Cristiano Ronaldo, Arjenem Robbenem czy Pepe. Portugalski lekarz jest jednym z najlepszych specjalistów do spraw urazów kolan. „Blaugrana” w swoim komunikacie nie wspomniała ani słowem o ewentualności przeprowadzenia kolejnej operacji. Na informacje o ewentualnym powrocie Ansu Fatiego na boisko musimy jeszcze trochę poczekać. Pewne jest, że Hiszpan nie zagra na zbliżającym się EURO 2020 oraz Igrzyskach Olimpijskich.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem