FC Barcelona doszła do porozumienia z Koemanem w sprawie odprawy

"Sport" informuje, że FC Barcelona w końcu osiągnęła porozumienie z Ronaldem Koemanem w sprawie odszkodowania za zwolnienie. Holender będzie mógł liczyć na spory zastrzyk gotówki.

Dokładnie 28 października stało się to, co stać się musiało – Ronald Koeman został zwolniony z funkcji trenera FC Barcelony. Holendra na stanowisku zastąpiła legenda klubu i były już szkoleniowiec Al Sadd, Xavi. Zwolnienie Holendra było odwlekane również ze względów finansowych. Rozstanie i tak uderzy w portfel „Dumy Katalonii”.

Zobacz również: Nicola Zalewski zmieni klub podczas zimowego okna transferowego?

Według „Sport” zarząd „Blaugrany” osiągnął porozumienie z Koemanem w sprawie wypłaty odszkodowania za przedwczesne zakończenie współpracy. Mimo, że stosunki Laporty z 58-latkiem nie były najlepsze, jednak podczas negocjacji panowie odnosili się do siebie z wzajemnym szacunkiem i wypracowali konsensus. Zadeklarowano, że do końca grudnia tego roku na koncie byłego reprezentanta Holandii znajdą się pieniądze, które miał zarobić do końca swojego kontraktu. Mowa o 10 milionach euro. Dodatkowo „Barça” musi liczyć się z wypłatą odprawy dla sztabu szkoleniowego, który został zwolniony razem z Koemanem.

https://twitter.com/albert_roge/status/1464203897111728130

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem