FaZe Clan wraca na podium rankingu HLTV!

Pierwsze konkretne zmiany w rankingu HLTV w 2023 roku! W poniedziałek doszło do kilku przetasowań, a największą z nich jest powrót FaZe Clanu na podium tego zestawienia.

Przez przerwę w rozgrywkach na scenie Counter Strike’a w ostatnich tygodniach na próżno było szukać wielu zmian w światowym rankingu HLTV. Po rozpoczęciu turnieju BLAST Premier najlepsze zespoły świata w końcu rozpoczęły sezon, co przełożyło się na zdobycze punktowe do tego zestawienia. Najważniejszą zmianą jest powrót FaZe Clanu na podium – ekipa „karrigana” z „pudła” zrzuciła Team Liquid. W TOP 10 spadki zanotowały równieżCloud9 oraz MOUZ, a ich kosztem awansować zdołały FURIA, Na’Vi, Vitality oraz Cloud9. Liderem pozostaje Heroic, a tuż za ich plecami znajduje się G2 Esports.

Zobacz również: Swani stałym trenerem G2 Esports?

A co u polskich zespołów? O jedno oczko, na 44. lokatę awansowała ekipa 9INE, która odskoczyła drużynie Permitta Esports (53.) z uwagi na ich spadek o 7 lokat. 6 miejsc zyskało jednak AGO Esports, które na ten moment okupuje 55 pozycję. Bez zmian za to u OG Macieja „F1KU” Miklasa (12.) oraz ENCE Pawła „dychy” Dycha (14.). Dwumiejscowy spadek zaliczyło jednak GamerLegion Kamila „siuhego” Szkaradka (23.).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem