FaZe Clan bez raina i RobbaNa na BLAST Premier Spring Groups

Do BLAST Premier Spring Groups FaZe Clan przystąpi w okrojonym składzie. Zespołu podczas turnieju nie wesprze Håvard "rain" Nygaard oraz Robert "RobbaN" Dahlström.

Dziś na dobre rozpoczął się nowy sezon w Counter Strike’u. Do gry powracają największe zespoły, a to wszystko za sprawą pierwszego w tym roku wielkiego turnieju – BLAST Premier Spring Groups. W zawodach udział weźmie również FaZe Clan, jednak ekipa „karrigana” nie pojawi się w Kopenhadze w swoim optymalnym, pełnym składzie.

Zobacz również: buster zastępuje interza w Cloud9! [OFICJALNIE]

Na BLAST Premier Spring Groups nie zobaczymy Håvarda „raina” Nygaarda Roberta „RobbaNa” Dahlströma.

Powód absencji „raina” jest bardzo prosty – wraz ze swoją partnerką spodziewają się dziecka, a sam zawodnik chce ją wesprzeć swoją obecnością w tym czasie. Norweg zapowiedział, że do gry najprawdopodobniej wróci przed startem Intel Extreme Masters Katowice. Nieobecny będzie również trener formacji, „RobbaN”. Szkoleniowiec nie wesprze swoich podopiecznych podczas turnieju BLAST Premier z powodów osobistych, a jego powrót również jest planowany na katowicki IEM.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem