faveN nie zagra z BIG na turnieju RMR!

BIG do zbliżającego się turnieju RMR przystąpi w osłabionym składzie. Niemiecka organizacja będzie musiała radzić sobie bez Jossefa „faveNa” Baumana.

Już za niespełna tydzień rozpoczną się zmagania w ramach pierwszego europejskiego turnieju RMR, czyli kwalifikacji do najważniejszych zawodów w kalendarzu CS:GO – Majora w Rio de Janeiro. Jednym z zespołów, który powalczy o prawo do gry w mistrzostwach świata jest niemieckie BIG. Ekipa zza naszej zachodniej granicy będzie jednak musiała radzić sobie bez jednego ze swoich podstawowych zawodników.

Zobacz równieżk0nfig wyrzucony ze składu Astralis za bójkę na gołe pięści?!

BIG poinformowało dziś, że Jossef „faveN” Bauman nie wystąpi na turnieju RMR.

Organizacja poinformowała, że „faveN” nie będzie mógł wziąć udziału w zmaganiach ze względu na problemy zdrowotne, które zmusiły go do pozostania w domu. W jego miejsce wskoczy Elias „s1n” Stein, który na co dzień reprezentuje barwy akademii BIG. To nie pierwszy raz, kiedy „faveN” nie jest w stanie wypełnić swoich obowiązków wobec zespołu, jednak wcześniej w jego miejsce wskakiwał nie „s1n”, a Tizian „tiziaN” Feldbusch.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem