Fatalny błąd Fabiańskiego w Premier League. Sprezentował gola rywalom

17.04.2021
West Ham do przerwy przegrywa z Newcastle 0:2, a przy jednej z bramek spory udział miał polski bramkarz, Łukasz Fabiański.

Fatalnie ułożyła się pierwsza część spotkania dla Młotów. Oddali w niej tylko jeden strzał w bramkę „Srok” – przy aż sześciu celnych próbach gospodarzy. Słabą grę potwierdza wynik: West Ham przegrywa 0:2, a jakby tego było mało – od 36. minuty meczu gra w osłabieniu po tym, jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Dawson.

Wynik meczu otworzyła samobójcza bramka Diopa, a tuż przed przerwą fatalny błąd Fabiańskiego wykorzystał Joelinton.

Ostatecznie West Ham przegrał 2:3, choć doprowadzenie do wyrównania ze stanu 0:2 grając w dziesiątkę zasługuje na uznanie.