Fatalna wtopa PLE! Oficjalny kanał zbanowany na Twitchu

Tak kuriozalnej sytuacji w świecie polskiego esportu nie było od dawna! W ramach turnieju Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej wymyślono pewną "nowość". Wywiady przeprowadzane były także na plaży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to właśnie ten pomysł doprowadził do... zablokowania na Twitchu oficjalnego kanału PLE. Powód jest co najmniej abstrakcyjny, jeśli nie absurdalny!

Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej rozstrzygnięty! I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że wszyscy skupiają się nie na wynikach imprezy, a absurdalnej wpadce, którą zaliczyli organizatorzy. Zadecydowano o tym, by wywiady były przeprowadzane na środku plaży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, że nie bardzo dało się kontrolować, co dzieje się w tle. A wobec coraz dziwniejszych restrykcji stosowanych na Twitchu o zbanowanie konta nie jest trudno. PLE przekonało się o tym bardzo szybko!

Zobacz także: Heroic zwolnione z kwarantanny! Duńczycy zagrają w studio IEM Cologne

Jak informuje portal Boop.pl, konto Polskiej Ligi Esportowej na Twitchu jest w tym momencie nieosiągalne. Jeszcze przed północą 10 lipca pojawiał się komunikat o „niedostępnym materiale”. Portal zwrócił uwagę na jeden moment transmisji, który mógł spowodować  zniknięcie profilu z platformy. Chodzi o niefortunną chwilę, gdy w tle pojawiło się dziecko!

Niestety, Polska Liga Esportowa nie miała jak zareagować na fakt, że „intruz” podczas transmisji odsłonił swoją tylnią część ciała poniżej pleców! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie z tego powodu Twitch PLE został zbanowany. Na razie brak jakiejkolwiek informacji ze strony organizatorów, kiedy konto znów pojawi się na platformie.

Zobacz także: PACT w komplecie. Maciej „Bielany” Biliński dołącza do zespołu

To, co było najważniejsze podczas Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej to informacja, kto wygrał całe zmagania. Po 25 tysięcy złotych sięgnęła ekipa Izako Boars. „Dziki Izaka” w finale rozprawiły się z Illuminar Gaming. 12-godzinna impreza zakończyła się po trzymapowym finale. Na decydującej mapie de_vertigo Izako Boars wygrali 16:4!

Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej – wyniki

Illuminar Gaming – M1 Eden – de_inferno 16:14, de_nuke 16:14

PACT – Izako Boars – de_nuke 12:16, de_vertigo 12:16

Finał: Illuminar Gaming – Izako Boars – de_dust2 4:16, de_nuke 16:14, de_vertigo 4:16

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem