Dramat piłkarza! Mógł być gwiazdą turnieju, nie pojedzie na Euro 2020!

NIestety, oficjalnie rozpoczynamy sezon na bolesne doniesienia pod tytułem: "Gwiazda reprezentacji X nie pojedzie na mistrzostwa Europy!". Każda poważna kontuzja odniesiona na tym etapie sezonu, praktycznie pozbawia już marzeń o uczestnictwie w turnieju. Tak jest w przypadku 20-letniego Nicolo Zaniolo, który mógł okazać się jedną z rewelacji całej imprezy.

Zaniolo to świetnie znany Polakom reprezentant Włoch, z którymi jeszcze niedawno mierzyliśmy się na turnieju do lat 21. Pomocnik AS Romy w marcu 2019 roku zadebiutował w seniorskiej kadrze Roberto Manciniego, a w ostatnim, listopadowym występie przeciwko Armenii zdobył nawet dwie bramki oraz zaliczył asystę.

20-latek w czasie niedzielnego spotkania na szczycie Serie A, pomiędzy Romą a Juventusem, zerwał więzadła w kolanie. Tak poważna kontuzja niemal wyklucza jego występ na Euro 2020.

Roma podjęła błyskawiczne działania. Już kilkanaście godzin po zdarzeniu, Zaniolo trafił do słynnej rzymskiej kliniki Villa Stuart, gdzie dziś popołudniu przejdzie operację przeprowadzoną przez największego fachowca w tej dziedzinie, jakim jest prof. Mariani.

https://www.instagram.com/p/B7QR_SCARK7/?utm_source=ig_web_copy_link

Słowa otuchy w kierunku reprezentanta Włoch płyną z każdej strony. Specjalną wiadomość opublikował na Instagramie również Arkadiusz Milik, który akurat świetnie wie jak boli zerwanie więzadeł – zwłaszcza będąc pełnym nadziei, na tak wczesnym, ważnym etapie sportowej kariery. Przechodził przez tę gehennę dwukrotnie.

„Wiem, jak to jest. Ale wiem też, że dzięki sile i pasji będziesz silniejszy niż wcześniej. Do zobaczenia na mistrzostwach Europy, trzymaj się Nicolo” – napisał napastnik Napoli i polskiej kadry.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem