Fani Chelsea szydzą z Timo Wernera po kolejnej wpadce. „Nie umie nawet wybić rogu…”

Tolerancja na błędy Timo Wernera jest po stronie kibiców Chelsea z meczu na mecz mniejsza. Potęgują ją kolejne stracone punkty - cztery porażki w sześciu ostatnich spotkaniach Premier League - i seria samego napastnika, na którą składa się już 12 meczów bez gola.

Piłkarze mają czasami prostą prawdę: „jak nie idzie, to nie idzie”. Kiedy jesteś w formie, wychodzi ci wszystko, każdą akcję możesz zamienić w złoto. Kiedy pojawia się dołek… wywracają się nawet na chorągiewce wbitej w narożnik boiska.

To ewidentnie casus Timo Wernera, nad którym wiszą 53 miliona euro wydane latem przez Chelsea, by gwiazdor RB Lipsk strzelał w Premier League, tak jak w Bundeslidze. Nie robi tego. Zaskoczyła go intensywność, a teraz chyba zwyczajnie przygniotła presja, bo z meczu na mecz jest gorzej. Jego bilans – 4 goli i 5 asyst w 17 spotkaniach – nie wygląda tragicznie. Gorzej, kiedy dodamy, że od 12 spotkań praktycznie się nie polepszył.

Fani Chelsea szydzą z Wernera po tym, jak w ostatnim meczu nabawił się chwilowej niedyspozycji… przy próbie wznowienia gry z rogu.

https://twitter.com/utdmomo/status/1345797768036679680?s=21

„Ta próba podsumowuje dotychczasową karierę Wernera w Chelsea”, „Werner zobaczył Vardy’ego kopiącego flagę w narożniku i chciał zrobić to samo, tylko najpierw zapomniał strzelić gola” – to tylko te bardziej łaskawe i obrócone w żart opinie.

Najbliższa ligowa okazja do rehabilitacji – dopiero 15 stycznia w wyjazdowym meczu z Fulham.

Piękny gol w stylu Diego Maradony! Eberechi Eze przebiegł z piłką całe boisko

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem