Fame MMA

Gala Fame MMA to z imprezy na imprezę coraz większe wydarzenie. Nie jest to typowa gala MMA. W Polsce działa obecnie wiele federacji zajmujących się tym sportem, ale tylko właśnie ta jedna jest zupełnie inna. Fame MMA założyli celebryci, znani z telewizyjnych programów i takich osób też szukają. Zrzeszają tak zwanych zawodników „freak fight”, a każda gala z ich udziałem to przede wszystkim wielkie show. Z gali na galę poziom walk jest coraz wyższy. Ostatnia gala Fame MMA, która odbyła się w październiku, przyciągnęła rekordową ilość fanów MMA. Jak będzie tym razem?

Dziś na całym świecie MMA jest traktowana jako oddzielna dyscyplina sportowa. Pod tym skrótem ukrywa się nazwa Mixet Martial Arts, czyli mieszane sztuki walki. Jest ona dość specyficzna, bo na ringu walczą ze sobą zawodnicy reprezentujący różne sztuki i sporty. Nie ma więc wąskiego zakresu obowiązujących reguł, a znacznie szerszy niż w innych. Tak naprawdę mają oni za zadanie zminimalizowanie ryzyka obrażeń. Każdy zawodnik MMA czerpie więc ze swojej głównej dyscypliny. Najważniejsze, aby było widowiskowo. Największe widowiska zaś robią ludzie znani z pierwszych stron gazet. To właśnie oni występują w Fame MMA.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

MMA PL

MA PL to polska federacja zajmująca się organizacją gali typu „freak fight”. Skupia wokół siebie celebrytów, youtuberów i „influancerów” – jednym słowem wszystkich tych, którzy są znani. Tu jak najbardziej pasuje zasada nie ważne jak mówią, aby było tylko głośno”. Nikt z uczestników nie ma doświadczenia sportowego, ale za to w występowaniu i robieniu hałasu już jak najbardziej tak. Podobnie jak założyciele federacji. Są nimi Wojciech „WG” Gola, znany programu tv „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” oraz youtuber Michał „Boxdel” Baron.

Fame MMA 6 – karta walk, zawodnicy, kiedy się odbędzie ?

28 marca 2020 r. godz. 20 – to właśnie wtedy odbędzie się kolejna gala polskich freak fighterów, czyli Fame MMA 6. Zawodnicy wystąpią na hali w Częstochowie. Emocji nie zabraknie!

Znamy dokładny skład karty walk Fame MMA 6, czyli wszystkich zawodników, którzy wejdą do oktagonu. Nie zabraknie debiutantów. Jedną z nich będzie Kamila “Zusje” Smogulecka, modelka znana z teledysków Donatana. Weźmie ona udział w walce wieczoru. Zmierzy się z doświadczoną zawodniczką, Martą “Linkimaster” Linkiewicz.

Na polskim ringu po raz pierwszy wystąpi też Wojtek Gola, współzałożyciel federacji Fame MMA. W walkach freak fighterów wystąpił do tej pory tylko raz, podczas Fame MMA UK. Zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem z Białegostoku, Marcinem “Rafonixem” Krasuckim. Na marcowej gali wystąpi też dwóch sportowców, a dokładniej Marcin “El Testosteron” Najman i Piotr “Bestia” Piechowiak.

Kto jeszcze wystąpi podczas gali Fame MMA 6? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6, aby poznać pozostałych zawodników. Każda walka to gwarancja widowiska na najwyższym poziomie!

Gdzie obejrzeć Fame MMA 6?

Jedynym legalnym źródłem, w którym możesz obejrzeć transmisję gali Fame MMA 6 jest  autoryzowany serwis internetowy organizatora. Tylko tam możesz wykupić dostęp i skorzystać ze stream online każdej imprezy organizowanej przez tę federację. Niezależnie od tego, na jakim urządzeniu będziesz chciał oglądać walki Fame MMA, każdą galę Fame MMA obejrzysz wyłącznie w najlepszej jakości.

Kolejna gala, czyli Fame MMA 6, wzorem wcześniejszych imprez, rozpocznie się o godzinie 20. Każdy, kto oglądał wcześniejsze edycje wie, że transmisję Fame MMA 6 możesz rozpocząć się w dowolnym momencie.

Cena Fame MMA PPV to 19,99 zł. O dostęp do platformy PPV warto zadbać jeszcze przed galą. Dzięki temu będziesz miał pewność, że skorzystasz z niego na czas, a przede wszystkim bezproblemowo.

Bonus do 1650 PLN na start
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Gala Fame MMA

Fame MMA 1

Pierwsza impreza z cyklu Fame MMA odbyła się 30 czerwca 2018 r. w Koszalinie. Nazywała się Fame MMA 1: Boxdel vs. Guzik. To właśnie był najważniejsza z walk tego wydarzenia. Udział w niej wzięli wspominany założyciel Michał Baron oraz Jakub „Guzik” Szymański. Walczyli oni o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Na ringu wystąpiło też wielu innych celebrytów. Były to m.in. Daniel „Magical” Zwierzyński, Dawid „Ambro” Ambroziak czy Dawid Ozdoba. Wszystkie walki odbywały się w skróconych limitach czasowych.

Fame MMA 2

Kolejna gala, czyli Fame MMA 2 odbyła się 13 października 2018 r. Tym razem w Hali Arena w Poznaniu. Podczas tej z kolei odbyła się walka o pas Fame MMA w wadze półśredniej. Zdobył go popularny youtuber Dawid Malczyński. Zwyciężył on z Adrianem „Polakiem” Polańskim.

Fame MMA 3

Wyjątkowym wydarzeniem w tej dziedzinie była gala Fame MMA 3. Po raz pierwszy na ringu stanęły kobiety. Do pojedynku przystąpiła Marta „Linkimaster” Linkiewicz oraz Monika „Esmeralda” Godlewska, znana ze śpiewania różnych coverów wraz z siostrą. To właśnie one pokazały, jak wielkie jest zainteresowanie i zapotrzebowanie na rynku na tego typu imprezy.

Druga konferencja z nimi, bardzo hałaśliwa i widowiskowa, przyniosła rekordowy wynik oglądaczy na YouTube – aż 24 tysięcy osób. Na galę przyjechała również rekordowa ilość widzów. 30 marca 2019 r. hala łódzkiej Atlas Areny była wypełniona po brzegi.

W walce wieczoru zaś udział wzięli Szymon „Isamu” Kasprzyk oraz Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak. Historyczna walka kobiet co prawda nie była za długa, bo trwała tylko 445 sekund.

Fame MMA 4

Kolejna gala tj. Fame MMA 4 odbyła się 22 czerwca 2019 r. Najważniejszą jej walką było starcie Marty „Linkimaster” z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Podczas gali odbyła się też walka w kick-boxingu. Używano w niej zasad stosowanych w K-1. Jej uczestnikami byli Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Najlepsze momenty zapewnili też Marcin „Mielonidas” Makowski oraz Patryk „Kizio” Woziński.

Fame MMA 5

Po raz ostatni fani walk freak fighterów w Polsce oglądali ich walki 26 października 2019 r.. To właśnie wtedy odbyła się gala Fame MMA 5. Była pełna niespodzianek i wyjątkowych wydarzeń.

W pamięci widzów na pewno zapadło starcie Lorda Kruszwila i Mini Majka. Wielkie show zrobiły kobiety, a dokładniej Ewelina “Ewelona” Kubiak i Monika “Esmeralda” Godlewska. Walką wieczoru był Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bonus BGC” Witczak.

Po półrocznej przerwie zawodnicy Fame MMA znów wracają do oktagonu. Na kolejne show i wielkie emocje możesz liczyć już 28 marca 2020 r. Częstochowska gala zapowiada się znakomicie, a Ty już dziś możesz typować poszczególne walki w serwisie legalnego bukmachera LV BET.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem