Fame MMA obstawianie

18.11.2021
Fame MMA to prężnie rozwijająca się federacja sztuk walki specjalizująca się w tzw. freak fightach, czyli walkach, w których biorą udział celebryci, youtuberzy, muzycy oraz influencerzy. Na kartach walk pojawiali się również profesjonalni zawodnicy, a poziom sportowy federacji z każdą galą idzie do góry. Fame obstawianie to świetny sposób, aby zagwarantować sobie większe emocje w

Fame MMA to prężnie rozwijająca się federacja sztuk walki specjalizująca się w tzw. freak fightach, czyli walkach, w których biorą udział celebryci, youtuberzy, muzycy oraz influencerzy. Na kartach walk pojawiali się również profesjonalni zawodnicy, a poziom sportowy federacji z każdą galą idzie do góry. Fame obstawianie to świetny sposób, aby zagwarantować sobie większe emocje w trakcie oglądania walk. Rodzi się jednak pytanie: jak typować skutecznie?

Obstawianie Fame MMA rzeczywiście wymaga nieco wprawy, jako iż nie walczą tu profesjonalni zawodnicy. To sprawia, że analiza przed walką jest prowadzona nieco inaczej. Na pewno warto zwrócić uwagę na warunki fizyczne, ale ogromną rolę odgrywa tu przede wszystkim doświadczenie zawodników w sztukach walki. Spora część obsady Fame MMA ma za sobą przynajmniej amatorskie treningi, które procentują na gali. Nie brakuje jednak zawodników, dla których występ w Fame MMA jest pierwszym kontaktem z oktagonem. W tym artykule dowiesz się, czym właściwie jest Fame MMA, jakie zasady obowiązują w trakcie walk, a także, jak obstawiać walki, aby zwiększyć szansę na wygraną.

Czym właściwie jest Fame MMA?

Federacja Fame MMA została założona w maju 2018 roku. Początkowo była to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ale na 12 gali włodarze ogłosili przekształcenie w spółkę akcyjną, co oczywiście sprawia, że fani już niebawem będą mogli zainwestować w akcje. Za organizacją Fame MMA stoi czterech właścicieli: Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara mają w niej po 30% udziałów, natomiast Wojciech Gola i Michał Baron po 20%. Gola i Baron to medialne twarze, które występują na licznych materiałach, zestawiają walki, a niejednokrotnie sami wchodzą do oktagonu w roli zawodników. Krzysztof Rozpara zwykle zajmuje się sprawami organizacyjnymi, natomiast Rafał Pasternak, prezes spółki raczej trzyma się z boku i nie bierze udziału w medialnej otoczce wydarzenia.

Zamysłem federacji są walki freak fightów, czyli osób niezwiązanych profesjonalnie ze sportami walki. Mamy tu youtuberów, influencerów, muzyków, celebrytów, a także sportowców z innych dyscyplin. Fame obstawianie nie jest łatwe właśnie ze względu na to, że pojedynki toczą tu zwykle amatorzy, co sprawia, że przebieg walki jest bardzo nieprzewidywalny. Pierwsza gala Fame MMA odbyła się 30 czerwca. Federacja w błyskawicznym tempie stała się poważnym graczem, o czym najlepiej świadczy fakt, że trzecia gala zorganizowana w marcu 2019 roku odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie. Z kolei piąta odsłona zapełniła gdańską Ergo Arenę. Choć Fame MMA specjalizuje się w walkach typu freak fight, to poziom sportowy gali stale rośnie.

Na jakich zasadach organizowane są walki na Fame MMA?

Decydując się na obstawianie Fame MMA należy oczywiście zwrócić uwagę na zasady, w jakich toczone są pojedynki. Przeważają tu walki toczone w formule MMA. Walka trwa 3 rundy po 3 minuty, a zawodnicy w przerwach pomiędzy rundami mają półtorej minuty czasu na odpoczynek. Dla większego bezpieczeństwa zmodyfikowano zasady, np. wykluczono uderzenia łokciami, czy skrętówki, które w przypadku amatorów mogłyby się skończyć poważnymi kontuzjami. Walki w Fame MMA były już toczone w formule bokserskiej (tutaj niekwestionowaną gwiazdą jest Kasjusz „Don Kasjo” Życiński) oraz kickboxerskiej. Na pierwszej gali mieliśmy pojedynek rycerski, ale było to jednorazowe wydarzenie. Z kolei na Fame MMA 12 Arkadiusz Tańcula i Jacek Murański spotkali się ze sobą w rzymskiej klatce o wymiarach 3×3 metry.

Zasady walki mają ogromny wpływ na to, jak wygląda Fame MMA obstawianie. Weźmy chociażby pojedynki Don Kasjo. Na Fame MMA 12 pokonał on Marcina Wrzoska, czyli profesjonalnego zawodnika MMA i byłego mistrza KSW. W formule MMA Don Kasjo nie miałby oczywiście najmniejszych szans z Wrzoskiem, ale w boksie dysponował on dużo lepszymi warunkami fizycznymi, a ponadto, w przeszłości był to bardzo utalentowany pięściarz amatorski. Właśnie na takie niuanse trzeba zwracać uwagę, aby obstawianie Fame MMA przyniosło nam satysfakcjonujące wyniki. Każdą galę poprzedzają dwie lub trzy konferencje, a także spotkania Face to Face, w trakcie których możemy dowiedzieć się więcej o zawodnikach, ich doświadczeniu czy planie na walkę.

Czy Fame MMA oferuje wyłącznie freak fighty?

Absolutnie nie, gala rzeczywiście specjalizuje się w walkach celebrytów oraz freaków, jednakże poziom sportowy na ostatnich odsłonach poszedł znacząco w górę. Weźmy chociażby profesjonalny pojedynek Normana Parke z Borysem Mańkowskim na Fame MMA 11. Panowie walczyli w formule bokserskiej 15 minut bez przerwy. Górą okazał się Polak. Z kolei na Fame MMA 12 doszło do niemałej sensacji, kiedy to Kasjusz Życiński pokonał w formule bokserskiej byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska. W gruncie rzeczy, jest to sensacja, w którą można było uwierzyć. Don Kasjo stoczył wiele walk amatorskich, a ponadto miał ogromną przewagę warunków fizycznych. To pokazuje, jak zaskakujące może być Fame obstawianie i jak wiele czynników wchodzi tu w grę.

Wzrósł także poziom sportowy samych celebrytów, którzy na pierwszych galach słynęli z „cepów” i „weselniaków”, podczas gdy teraz potrafią pokazać sporo techniki i umiejętności. Trzeba zatem uczciwie przyznać, że Fame MMA to nie tylko freak fighty. Osoby, które na co dzień interesują się sztukami walki z pewnością znajdą tu interesujące walki, które może odbiegają nieco od tych zawodowych, ale wciąż są bardzo atrakcyjne dla widza.

Największe gwiazdy w obsadzie Fame MMA

W oktagonie Fame MMA pojawiło się już kilku zawodowców, którzy mocno odmienili sposób postrzegania na galę. Warto tu wymienić Normana Parke, Borysa Mańkowskiego oraz Marcina Wrzoska. Jednak Fame MMA jest najlepiej kojarzone ze swoich stałych bywalców. Osób, które w dużej mierze przyczyniły się do rozwoju organizacji. Sprawdźmy, czyje walki budzą największe zainteresowanie i kiedy obstawianie Fame MMA jest szczególnie popularne.

Adrian „Polak” Polański – licząc edycję Fame MMA w Wielkiej Brytanii stoczył już osiem pojedynków dla organizacji i 5 wygrał. To rekordzista pod względem liczby występów.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – po wybudowaniu pozycji w Fame MMA stwierdził, że interesują go wyłącznie walki bokserskie. Organizatorzy przystali na to, załatwiając mu już dwóch zawodowców ze świata MMA: Normana Parke oraz Marcina Wrzoska. Z pierwszym przegrał, z drugim wygrał.

Amadeusz „Ferrari” Roślik – ma już na koncie siedem stoczonych pojedynków. Wygrał 3 z nich, a przegrał 4. Mimo to, wciąż jest ważną postacią w federacji.

Krystian „Krycha” Wilczak ­– sześć walk, w tym pięć wygranych. Jego Instagram przez chwilę obserwował Dana White, włodarz największej federacji MMA, skąd wzięła się ksywka Krycha UFC.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – pięć stoczonych pojedynków i cztery wygrane. Specjalista od parteru. Aktualny mistrz wagi półśredniej.

Jakub „Kubańczyk” Flas – stoczył trzy zwycięskie pojedynki i dzierży pas wagi średniej.

Marta „Linkimaster” Linkiewicz – co by nie mówić o jej początkach w świecie celebrytów, Linkiewicz to doskonały przykład na to, jak Fame MMA potrafi zaszczepić duszę sportowca. Linkimaster od zupełnego braku umiejętności przebrnęła drogę do pasa wagi koguciej kobiet.

Fame MMA przyciąga coraz to znamienitsze nazwiska. Wspomnieliśmy już o profesjonalnych zawodnikach. Mamy tu również utytułowanych kulturystów, np. Piotra „Bestię” Piechowiaka. Kolejną gwiazdą jest aktor Arkadiusz Tańcula. Na Fame MMA 13 w oktagonie zadebiutuje natomiast Mariusz „Sarius” Golling, jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. Trafną uwagę o Fame MMA rzucił kiedyś Mateusz Borek: W tej federacji każdy zawodnik ma swój własny „kościół” fanów, dzięki czemu, organizacja cieszy się tak dużą popularnością.

Walki mistrzowskie w Fame MMA

Fame MMA wciąż nie ma ustabilizowanej struktury w kategoriach wagowych. Do tej pory odbyło się 12 gal i tak naprawdę tylko nieliczni zawodnicy mają przywilej regularnych występów. To sprawia, że na ten moment mamy tylko cztery kategorie mistrzowskie. W kategorii średniej króluje na chwilę obecną Jakub „Kubańczyk” Flas, jeden z lepszych „amatorów” w oktagonie Fame MMA. Na 12. gali pas kategorii półśredniej zdobył natomiast Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka odbierając go Adrianowi Polańskiemu. Na Fame obstawianie często decydują się również fani zawodniczek. Tutaj najbardziej znana wydaje się Marta „Linkimaster” Linkiewicz, która po stoczeniu pięciu walk dla federacji zdobyła mistrzowski pas w kategorii koguciej.

Odrębną kwestią jest natomiast „Pas Króla” stworzony przez Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Jest on nagrodą dla aktualnego mistrza w formule bokserskiej. Kasjo stracił ten pas na rzecz Normana Parke. Irlandczyk zdecydował się jednak odsprzedać ten pas swojemu znajomemu. Do pasa dotarł jeden z włodarzy organizacji, Michał „Boxdel” Baron, który ponownie odkupił pas. Na Fame MMA 12 w nieco „pokazowej” walce zmierzył się Don Kasjo (chwilę po pokonaniu Marcina Wrzoska) z Boxdelem. Kasjo oczywiście bez problemu wygrał tą walkę i poprosił Michała Barona o ponowne przekazanie mu pasa. Boxdel zaakceptował prośbę, dzięki czemu pas ponownie jest w rękach jego twórcy.

Ile pojedynków zawiera karta walk Fame MMA?

Wybierając Fame obstawianie w pierwszej kolejności należy oczywiście zapoznać się kartą walk. Liczba pojedynków może się zmieniać, aczkolwiek zazwyczaj oscyluje w granicy 10 walk. Rekordowa była pod tym względem gala Fame MMA 11, na której mogliśmy obserwować w sumie 13 pojedynków. Włodarze starają się przygotować jak najbardziej rozbudowaną kartę walk, zdając sobie sprawę z tego, że wiele z nich może skończyć się przed czasem. Niezwykle niespodziewane rezultaty przyniosła natomiast gala Fame MMA 12, gdzie aż 10 z 11 pojedynków zakończyło się na pełnym dystansie. Dla graczy, którzy wybrali Fame obstawianie zakładów na zakończenie walki przed czasem z pewnością nie była to fortunna gala. Dobra znajomość karty walk przed wydarzeniem pozwala na zbudowanie bardziej przemyślanych kuponów dających większą szansę na wygraną.

Fame MMA obstawianie – na co powinniśmy zwrócić uwagę?

No dobrze, wiesz już czym jest Fame MMA, na jakich zasadach toczą się walki, a także którzy zawodnicy są postrzegani za gwiazdy federacji. Przejdźmy do specyfiki obstawiania walk na Fame MMA. Do wyboru masz dwie taktyki: obstawiać na wyczucie, aby zapewnić sobie większe emocje w trakcie oglądania gali lub obstawiania analityczne, oparte na dokładnej analizie każdej typowanej walki. Analiza przed walką nie daje oczywiście gwarancji wygranego kuponu, ale w wielu sytuacjach pozwala zminimalizować ryzyko straty, a to już coś. Rodzi się zatem pytanie, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, aby Fame MMA obstawianie przyniosło satysfakcjonujące rezultaty. Poniżej prezentujemy sześć aspektów, które warto mieć na uwadze przy analizie każdej walki.

Umiejętności i doświadczenie

Dla wielu zawodników i zawodniczek, walka w Fame MMA jest debiutem w sportach walki. To bardzo emocjonujące przeżycie, któremu towarzyszy olbrzymi stres, zwłaszcza przy wychodzeniu do oktagonu i w pierwszych minutach walki. W wielu przypadkach stres po prostu usztywnia, a debiutanci radzą sobie znacznie słabiej, aniżeli przeciwnik, dla którego jest to któraś walka. Analizując kartę walk zawsze warto sprawdzić doniesienia medialne i opis zawodników. Niektórzy z nich mają za sobą amatorskie pojedynki w innych sportach walki, co może być bardzo pomocne. Ogromną rolę odgrywa także doświadczenie. Im więcej walk na koncie, tym lepiej zawodnik radzi sobie ze stresem. Weźmy chociażby Kasjusza Życińskiego, który doskonale czuje się w oktagonie.

Warunki fizyczne zawodników

W wielu przypadkach decydujące okazują się właśnie warunki fizyczne. A zatem jeśli interesuje Cię Fame MMA obstawianie wyników walk, koniecznie zaczekaj do ceremonii ważenia, po której udostępnione zostaną precyzyjne warunki fizyczne: wzrost, waga i zasięg ramion. Wzrost jest szczególnie istotny w formule bokserskiej, natomiast w MMA można rekompensować niższy wzrost odpowiednią taktyką. Waga oznacza zazwyczaj silniejsze ciosy oraz przewagę w klinczu i w pozycji z góry w parterze. Cięższy zawodnik może łatwiej obalić, a następnie „przeleżeć” na rywalu całą rundę. Z kolei zasięg ramion ma ogromne znaczenie w trakcie walki w stójce. Obstawianie Fame MMA staje się nieco łatwiejsze, gdy mamy większe pojęcie o tym, jaką rolę ogrywają warunki fizyczne w poszczególnych etapach walki, zwłaszcza gdy znamy styl i umiejętności zawodników.

Bilans ostatnich walk

Analizując zestawienia w karcie walk warto zwrócić uwagę na bilans ostatnich pojedynków, choć ten czynnik nie zawsze będzie pomocny, biorąc pod uwagę, że w federacji wciąż mamy wielu zawodników z zaledwie jedną lub dwoma walkami. Ponadto, pierwsza porażka o niczym jeszcze nie świadczy, zwłaszcza w kontekście stresu, o którym mówiliśmy. Fame obstawianie w tym względzie nie różni się jednak od typowania innych sportów walki. Jeśli do oktagonu wkroczą zawodnicy dysponujący już pewnym doświadczeniem, wówczas z całą pewnością możemy wziąć pod uwagę bilans ostatnich pojedynków oraz ogólny rekord zawodnika.

Typy bukmacherskie na Fame MMA

Fame MMA to specyficzna gala, w której występuje mnóstwo zawodników. W 12 galach przynajmniej jedną walkę na koncie ma już 112 zawodników oraz zawodniczek. Nie sposób znać każdego z nich. Dlatego wybierając Fame obstawianie zawsze warto zwrócić uwagę na typy bukmacherskie ze strony innych graczy. Możemy je znaleźć na forach internetowych oraz ligach typerów, a także w programach udostępnianych np. na Youtube. Warto spojrzeć zwłaszcza na analizy ze strony osób, które mają doświadczenie w Fame MMA i dobrze znają predyspozycje zawodników. Także w serwisie ŁączyNasPasja możesz znaleźć typy bukmacherskie na Fame MMA.

Jak rozkładają się kursy na Fame MMA?

Kursy bukmacherskie uwzględniają wszystkie powyższe czynniki. Analitycy bukmachera oceniają prawdopodobieństwo określanych zdarzeń i przypisują do nich określone kursy bukmacherskie. Jeśli chodzi o Fame MMA obstawianie, tutaj także analityce mogą się mylić. W przeszłości mieliśmy już co najmniej kilka walk, w których zwycięzcą był zawodnik, którego można był obstawić po kursie powyżej 3.0, a zatem całkiem wysokim. Na przestrzeni ostatnich tygodni przed galą można obserwować, jak zmieniają się kursy. Jeśli spadają, oznacza to, że wielu zawodników typuje taki wynik. Korekty mogą wprowadzać także bukmacherzy na skutek różnych doniesień medialnych, np. ewentualnych urazów i kontuzji, które mogą znacząco wpłynąć na dyspozycję jednego z zawodników.

Promocje bukmacherskie na Fame MMA

Obstawianie Fame MMA może być dużo przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące, jeśli dysponujemy większym kapitałem na tworzenie kuponów. W pierwszej kolejności wybieramy oczywiście legalnego bukmachera, który w swojej ofercie posiada kursy bukmacherskie na Fame MMA. Następnie zwróćmy uwagę na dostępny bonus powitalny, a także promocje, z których mogą skorzystać klienci. Być może z okazji Fame MMA można zdobyć atrakcyjny bonus, który znacznie ułatwi Fame obstawianie. Promocje bukmacherskie często pozwalają nam obstawić interesujące nas zakłady na lepszych warunkach, dzięki czemu można powalczyć o większe wygrane.

Poboczne projekty Fame MMA

Federacja stara się stale rozwijać swoją pozycję na rynku rozwijając nowe, poboczne projekty. 14 grudnia 2019 roku odbyła się pierwsza edycja gali dla zagranicznych zawodników. Fame MMA UK okazało się jednak klapą, jeśli chodzi o zainteresowanie i wydaje się, że przynajmniej na ten moment federacja nie planuje podobnych gal. Umilkł także temat Hype MMA, czyli projektu, w którym zawodnicy mieli mierzyć się w specjalnie przygotowanych arenach. Gale miały odbywać się w regularnych odstępach czasu, a jej zwycięzcy mieli otrzymać kontrakt w Fame MMA. W kwietniu 2021 roku odbyła się pierwsza i jak na razie ostatnia edycja tego wydarzenia.

Fame MMA współpracuje również z ALMMA (Amatorską Ligą MMA). W ramach tej współpracy zorganizowano turniej, którego stawką był kontrakt na trzy walki w profesjonalnej federacji Armia Fight Night. Na Fame MMA 12 obstawianie mogliśmy typować finał tego turnieju, w którym Adrian „Pitbull” Wieliczko pokonał Jakuba „Dragona” Kaczmarskiego. Wiemy również, że federacja planuje emisję akcji. Być może przyszli akcjonariusze będą mieli wpływ na rozwój organizacji, mając np. możliwość głosowania na ewentualne walki. Wciąż nie znamy jednak szczegółów.

Rodzaje zakładów na Fame MMA

Decydując się na obstawianie Fame MMA należy również zwrócić uwagę na rodzaje zakładów bukmacherskich. Typowanie zwycięzcy walki nie zawsze jest najlepszym sposobem na stworzenie opłacalnego kuponu. Gracze wybierający Fame obstawianie mają do swojej dyspozycji następujące zakłady bukmacherskie SP:

Zwycięzca walki – to oczywiście najpopularniejszy zakład, w którym typujemy zawodnika, który naszym zdaniem wygra pojedynek. Choć istnieje niewielkie prawdopodobieństwo remisu, zakłady są dwutorowe. W przypadku remisu gracz otrzymuje zwrot stawki.

Sposób zakończenia walki – w ten sposób gracze mogą dokładniej obstawiać wyniki Fame MMA. Walka może zakończyć się jednogłośną lub niejednogłośną decyzją sędziów, a także przed czasem: przez nokaut od ciosów, nokaut techniczny (niezdolność do walki) oraz poddanie. W skrajnych przypadkach może dojść do dyskwalifikacji (np. Marcin Najman w walce z Don Kasjo).

Czas trwania walki – gracze mogą typować, czy walka zakończy się na pełnym dystansie czy też przed czasem. Co więcej, dochodzi możliwość precyzyjnego wytypowania czasu: np. pierwsza, druga lub trzecia runda.

Zakłady specjalne – najpopularniejsze walki na Fame MMA mogą oferować zakłady specjalne, takie jak chociażby nokaut wybranego zawodnika przez konkretne poddanie (np. duszenie zza pleców lub dźwignię).

Obstawianie Fame MMA daje nam zatem całkiem szerokie pole do popisu, zwłaszcza jeśli orientujemy się w temacie i wiemy, w jaki sposób walczą poszczególni zawodnicy i zawodnicy. Wiele osób decyduje się na Fame obstawianie zakładów, że walki skończą się przed czasem. Typerzy zakładają słabą kondycję oraz niewielkie umiejętności defensywne. W wielu przypadkach takie typy okazują się trafne, ale weźmy chociażby Fame MMA 12, gdzie tylko jedna walka zakończyła się przed czasem.

Obstawianie Fame MMA 12 – jak typować wyniki walk?

W pierwszej kolejności sprawdzamy pełną kartę walk na Fame MMA. Następnie staramy się zabrać jak najwięcej informacji na temat interesujących nas pojedynków: w jakiej formule będą toczone, jakie są dokładne zasady. Wiele informacji udostępniają włodarze podczas konferencji poprzedzających galę. Analiza przed walką powinna uwzględniać doświadczenie, umiejętności, rekord oraz warunki fizyczne, które poznamy po ceremonii ważenia. Na podstawie powyższych informacji oceniamy prawdopodobieństwo, z jakim nasz typ okaże się trafiony. Jeśli przypisany do niego kurs jest adekwatny do oszacowanego przez nas prawdopodobieństwa, wystarczy zrealizować kupon.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na Fame MMA?

Wymieniliśmy już rodzaje zakładów bukmacherskich, jakie można wnieść na Fame MMA. Należy jednak pamiętać, że Fame obstawianie pozwala nam na tworzenie różnych kuponów. Zakłady pojedyncze zwale singlami to najprostszy typ zakładu. Wystarczy dodać zdarzenie do kuponu i obstawić zakład. Ewentualna wygrana jest obliczana na podstawie wzoru = stawka zakładu (po odjęciu 12 procent podatku od stawki) x kurs bukmacherski. Mamy także bardzo lubiane zakłady wielokrotne nazywane combi, AKO czy też taśmy. Tutaj dodajemy kilka zdarzeń na kupon, a kursy tych zdarzeń mnożą się sobą dając większy kurs całkowity. Stawka pomnożona przez kurs całkowity to ewentualna wygrana. Pamiętajmy jednak, że wszystkie zdarzenia muszą zakończyć się po naszej myśli.

Najbardziej złożone są zakłady systemowe. W dużej mierze polega to na tworzeniu kilku odrębnych zakładów single i AKO na jednym kuponie. Każda z takich sekcji ma przypisany własny kurs. Dzięki temu, jeśli na kuponie znajduje się przykładowo pięć zdarzeń, a cztery z nich okażą się trafione, wciąż mamy szansę na zysk, o ile oczywiście wybraliśmy odpowiednie selekcje (np. zakłady AKO z dwoma, trzema i czterema zdarzeniami). Jeśli interesuje Cię Fame obstawianie, pamiętaj również o tym, że w serwisach legalnych bukmacherów dostępna jest funkcja cash out, która pozwala zamknąć zakład przed czasem. Obstawiłeś kupon AKO z czterema zdarzeniami, a trzy z nich już zakończyły się po Twojej myśli? Możesz odebrać mniejszą, ale gwarantowaną wygraną bez czekania na wynik czwartej walki.

Obstawianie Fame MMA na żywo – gdzie oglądać galę?

Wybierając Fame MMA obstawianie zakładów bukmacherskich możesz oczywiście zafundować sobie większe emocje w trakcie oglądania gali. To właśnie osoby, które planują oglądać galę na żywo najczęściej decydują się na obstawianie zakładów bukmacherskich. Warto wspomnieć, że u niektórych bukmacherów możesz obstawiać zakłady na żywo, nawet po rozpoczęciu walki. Gdzie można oglądać gale Fame MMA? Od początku istnienia federacji stosowany jest system PPV. Dostęp do transmisji można wykupić na platformie Famemma.tv, gdzie następnie można oglądać wszystkie walki. Dostępne są dwa pakiety: standardowy i premium. Jeśli interesują nas same walki, wówczas wystarczy nam pakiet standardowy. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do materiałów dodatkowych, a także zapewnić sobie dłuższy dostęp do gali po jej zakończeniu, wybierz nieco droższy pakiet premium.

Fame MMA bukmacher Betclic – czy tam obstawimy FAME MMA?

Fame MMA 12 zbliża się wielkimi krokami. Z tego tytułu zakłady bukmacherskie Fame MMA już udostępniły swoim graczom kursy i zakłady na to wydarzenie. Walki Fame możemy więc obstawiać u oficljalnego sponsora, czyli marki Betclic. Dodatkowo inni Fame MMA bukmacherzy nie mogą nam oferować zakładów, ze względu na swoją wyłączność, którą mają zakłady bukmacherskie Fame MMA Betclic.

W przypadku FAME MMA obstawianie jesteśmy więc zależni od jednej marki i jednego bukmachera betclic. Na gali Fame MMA będziemy mogli oglądać FAME MMA przy pomocy jednego, dedykowanego serwisu, który jest także oficjalny na galach FAME MMA. Na aktualnej gali wystąpią takie osobistości jak polish zombie, way of blonde, czy Don Kasjo. Zobaczymy także walki o pas FAME MMA, czyli bardzo istotny element walk.

Gdzie możliwe jest obstawianie Fame MMA?

Obstawianie zakładów bukmacherskich na Fame MMA jest możliwe w serwisach internetowych niektórych polskich bukmacherów. Pamiętajmy o tym, że w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa, a co za tym idzie, Fame obstawianie jest możliwe tylko u legalnych bukmacherów posiadających licencję Ministra Finansów. Do tej pory taką licencję posiada 17 firm bukmacherskich, ale lista ta ciągle się rozwija. A zatem, jeśli planujesz założenie konta u bukmachera, aby obstawiać Fame MMA, w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, czy posiada on licencję na działalność w Polsce. Na naszej stronie dostępny jest ranking legalnych polskich bukmacherów.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem