Fame MMA 6 odwołane z powodu koronawirusa? Oświadczenie Fame MMA 6

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na całym świecie odwoływane są imprezy masowe. W Polsce również zrezygnowano z organizacji niektórych imprez, a część została przełożona. Obecnie w naszym kraju potwierdzono zakażenie u 17 osób, znacznie więcej objętych jest kwarantanną. Fani największej imprezy freak fighterów zastanawiają się, czy 28 marca 2020 r. będą mogli obejrzeć galę

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na całym świecie odwoływane są imprezy masowe. W Polsce również zrezygnowano z organizacji niektórych imprez, a część została przełożona. Obecnie w naszym kraju potwierdzono zakażenie u 17 osób, znacznie więcej objętych jest kwarantanną. Fani największej imprezy freak fighterów zastanawiają się, czy 28 marca 2020 r. będą mogli obejrzeć galę Fame MMA 6. Organizatorzy wydali specjalne oświadczenie na ten temat. Zobacz, jaka jest ich decyzja.

 

Na galę Fame MMA 6 polscy kibice czekają od października. To właśnie wtedy odbyła się ostatnia impreza w naszym kraju. Po półrocznej przerwie w Częstochowie zapowiedziano m.in. kobiecą walkę wieczoru, w której udział wziąć miały Marta “Linkimaster” Linkiewicz i Kamila “Zusje” Smogulecka. Jedną z największych  atrakcji miał być pojedynek Marcina Najmana i Piotra Piechowiaka. Takie były plany, ale czy zawodnicy wejdą do oktagonu?

 

Fame MMA 6 odwołane?

Największą zagadkę mają kibice, którzy kupili już bilety na galę Fame MMA 6, która ma się odbyć w częstochowskiej hali. Nie brakuje też takich, którzy już zaplanowali wykupienie dostępu do PPV. Czy będą mogli je wykorzystać?

Polscy fani Fame MMA mogą jednak być spokojni – gala Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planami! Organizatorzy wydali specjalne oświadczenie, a także umieścili wpisy z tą informacją w mediach społecznościowych.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by dostosować wymogi do obecnej sytuacji i wyeliminować zagrożenie podnosząc poziom zabezpieczeń (m.in. zwiększona ilość środków dezynfekujących, sprawdzanie temperatury na wejściu, dodatkowy personel medyczny).”

 

Fame MMA 6 – czy gala będzie odwołana?

Do gali Fame MMA 6 zostały jednak jeszcze trzy tygodnie. W tym czasie może się wydarzyć wszystko. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że niezależnie od tego, co się wydarzy, zapowiedziane pojedynki się odbędą. Nawet jeśli wydany zostanie odgórny zakaz organizacji imprez masowych organizatorzy zapowiadają, że zawodnicy spotkają się w oktagonie.

Żaden z zawodników na razie nie wycofał się z udziału w imprezie . Każdy z nich nadal trenuje, aby zachwycić formą swoich kibiców, a przede wszystkim zaskoczyć swojego rywala. Odwiedzaj nasz serwis regularnie, aby być na bieżąco!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem