Fame MMA 6 – Marta Linkiewicz vs Kamila Smogulecka. Zobacz walkę Zusje i Linkimaster w oktagonie

Marta Linkiewicz i Kamila Smogulecka – to właśnie te zawodniczki wezmą udział w walce wieczoru podczas gali Fama MMA 6! O pojedynku wiedzą już od października, gdy Linkimaster rzuciła wyzwanie rywalce po wejściu do oktagonu. Ta zdecydowała się natychmiastowo. Podobnie jak organizatorzy, którzy od razu zatwierdzili walkę i ogłosili, że odbędzie się ona na kolejnej

Marta Linkiewicz i Kamila Smogulecka – to właśnie te zawodniczki wezmą udział w walce wieczoru podczas gali Fama MMA 6! O pojedynku wiedzą już od października, gdy Linkimaster rzuciła wyzwanie rywalce po wejściu do oktagonu. Ta zdecydowała się natychmiastowo. Podobnie jak organizatorzy, którzy od razu zatwierdzili walkę i ogłosili, że odbędzie się ona na kolejnej gali. Nikt jeszcze wtedy nie podejrzewał, że może być to najważniejszy pojedynek tego wieczoru! Już 28 marca 2020 r. Zobaczymy obie zawodniczki w oktagonie. 

Do walki pozostały jeszcze dwa tygodnie, a już dziś możesz typować jej wynik w zakładach bukmacherskich LV Bet. To legalny bukmacher, który od początku jest sponsorem gali freak fights. Masz gwarancję, że w jego serwisie internetowym oraz stacjonarnych punktach dostaniesz najlepszą ofertę – ciekawe bonusy, popularne rynki i atrakcyjne kursy bukmacherskie. Postaw swój zakład na walkę Linkiewicz vs. Zusje i ciesz się wygraną!

Walka Linkiewicz vs Zusje

Walka Linkiewicz vs Zusje to najgorętszy temat ostatniego czasu. Panie wzięły się ostro do pracy i trenują przed galą Fame MMA 6. Typerom trudno jest wskazać faworytkę spotkania, jednak trzeba pamiętać, że to Marta Linkiewicz to już doświadczona zawodniczka. W oktagonie Fame MMA można było  zobaczyć ją już dwa razy. W pierwszej walce, z Moniką „Esmeraldą” Godlewską wygrała, zaś w drugiej przegrała z Anielą „LilMasti” Bogusz.

Dla Zusje walka w oktagonie Fame MMA będzie debiutem. Niewiele wiadomo jakie doświadczenie w sportach walki miała wcześniej. Nie oznacza to jednak, że przegra. Od poprzedniej gali, czyli od października 2019 r., miała sporo czasu aby przygotować się do tego pojedynku.

Marta Linkiewicz: kto to, ile ma lat, wzrost, waga

To najczęstsze informacje, których szukają fani gali Fame MMA w sieci. Linkimaster, bo tak jest nazywana Marta Linkiewicz, ma 23 lata i 170 cm wzrostu. Jest – jak sama mówi – patoinfluencerką. Popularność zyskała dzięki filmom na You Tube. Sumiennie trenuje do kolejnej gali, efektem czego jest jej nowa waga – 60 kg. Jest tos spora zmiana, bo przed pierwszym występem Fame MMA ważyła… 76 kg! To właśnie efekt ciężkich treningów.

Marta Linkiewicz: Instagram

O tym, jak zmienił się wygląd Marty Linkiewicz można zobaczyć w mediach społecznościowych. Instagram to główne medium, dzięki któremu możesz dowiedzieć się wielu niezbędnych informacji przed typowaniem wyników marcowej walki wieczoru. Linkimaster obserwuje tam prawie milion osób! Na profilach społecznościowych zawodniczki można podziwiać jej wysportowaną sylwetkę, ale czy wysportowane ciało pójdzie w parze z umiejętnościami? Tego dowiemy się już wkrótce!

Luxuria Astaroth: kto to?

Kamila Smogulecka znana jako Zusje, a wcześniej jako Luxuria Astaroth znana jest jako modelka. Największy rozgłos zdobyła dzięki występowi w teledysku Donatana. Jej wyjątkowa uroda otworzyła drzwi do kariery. Po przerwie w swojej karierze znów wraca na salony – tym razem próbując swoich sił jako piosenkarka. Zmiana pseudonimu ma też ukazać jej wewnętrzną przemianę. Występ podczas gali  Fame MMA i profesjonalne treningi to również część jej przemiany. Zusje waży 60 kg i ma 173 cm wzrostu. Czy uda jej się pokonać bardziej doświadczoną przeciwniczkę?

Walkę Linkimaster vs Zusje będziesz mógł zobaczyć 28 marca 2020 r. dzięki transmisji udostępnionej na stronie internetowej famemma.tv. Gala rozpoczyna się o godz. 20:00. Będzie to ostatnia walka tego wieczoru, której nie możesz przegapić! Oprócz tych zawodniczek na gali Fame MMA 6 wystąpią również Wojciech Gola, Marcin Najman czy Piotr Piechowiak.

Luxuria Astaroth: Instagram

Na Instagramie Zusje co prawda nie zobaczysz tak imponującej liczby obserwatorów jak u Marty Linkiewicz, ale wiele zdjęć nawiązujących do gali Fame MMA 6 jak najbardziej. Zusje rozpoczęła swoje treningi i zachęca swoich obserwatorów do kibicowania jej podczas marcowej imprezy. To, co może pokazać na ringu jest jednak wielką niewiadomą. Jakie ma szanse na wygraną? Przeanalizuj dostępne informacje i postaw swój typ już dziś!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem