Fame MMA 6: kiedy i gdzie oglądać galę?

Fani walk polskich freak fighterów od dawna czekają na to wydarzenie! Fame MMA 6 zbliża się wielkimi krokami. W związku z zagrożeniem koronawirusem możliwość obejrzenia wszystkich walk dostaniesz wyłącznie w Internecie. Impreza odbędzie się, ale bez udziału widzów. Wszystkie walki możesz za to już dziś i bez ograniczeń typować w zakładach bukmacherskich LV Bet. Sprawdź, kiedy odbędzie się kolejna gala Fame MMA i gdzie  będziesz mógł ją obejrzeć. A przede wszystkim – kto na niej wystąpi! 

Polscy freak fighterzy wejdą do oktagonu już po raz szósty. Każda kolejna gala przyciąga coraz większą ilość kibiców, zarówno na żywo, jak i przed ekranami. Podnosi się także poziom jej uczestników. Organizatorzy coraz częściej zapraszają osoby mające doświadczenie w sportach walki, a debiutanci przystępują do profesjonalnych treningów. Jaki poziom zaprezentują podczas Fame MMA 6? Przekonamy się już wkrótce!

Fame MMA 6: kiedy gala?

28 marca 2020 r. o godz. 20:00 – to właśnie wtedy rozpocznie się gala Fame MMA 6. O tej godzinie też rozpocznie się transmisja wydarzenia na stronie internetowej famemma.tv.

Organizatorzy ogłosili 8 walk. Karta walk Fame MMA 6 wygląda bardzo obiecująco! Najważniejszą walką wieczoru będzie pojedynek kobiet: Marty “Linkimaster” Linkiewicz z Kamilą “Zusje” Smogulecką, znaną też jako Luxuria Astaroth. To na pewno będzie wyjątkowe wydarzenie, którego wyniki możesz typować już dziś w zakładach bukmacherskich LV Bet. Przed nami wystąpi jeden ze współorganizatorów federacji, Wojciech Gola. Będzie to jego debiut w polskim oktagonie. Do tej pory na ringu Fame MMA pojawił się tylko raz, podczas gali Fame MMA UK. Co prawda przegrał, ale najwyraźniej nabrał ochoty na więcej. W oktagonie zmierzy się z Rafałem “Rafonixem” Krasuckim. E-sportowy komentator ma na swoim koncie dwa występy podczas gali freak fighterów. Który z zawodników okaże się lepszy? Dowiemy się pod koniec gali Fame MMA 6.

Obiecująco zapowiadają się też inne walki tego wieczoru. Stricte sportowe zmagania na pewno zobaczysz podczas pojedynków: Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Bestia” Piechowiak, Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs. Maciej Rataj, Alan Kwieciński vs Arkadiusz Tańcula czy Maciej Szewczyk vs Dawid „Ambro” Ambroziak. Największą niewiadomą, co do umiejętności zawodników, zaprezentują raperzy i ich przeciwnicy: Bartosz „Qbik” Kubik i Cyprian „Cypis” Racicki oraz Jakub „Kubańczyk” Flas i Maciej „L Pro” Łapot. Emocji nie zabraknie, bo chcą oni rozwiązać w oktagonie swoje konflikty. Za wytypowanie poprawnych wyników tych walk w naszym serwisie możesz liczyć na wysokie wygrane!

Fame MMA 6: gdzie?

Zawodnicy spotkają się na hali w Częstochowie. Tu też mieli znaleźć się kibice, jednak w związku z wprowadzeniem zakazu organizacji imprez masowych w Polsce nie będą mogli znaleźć się na widowni. W Częstochowie spotkają się wyłącznie zawodnicy i organizatorzy. Można przypuszczać, że tych drugich również wystąpi ograniczona liczba. Nie wiadomo, czy odbędą się planowane koncerty oraz czy  będzie można podziwiać Fame MMA Ring Girls. To, co będzie działo się w oktagonie i jego otoczeniu będzie można zobaczyć wyłącznie dzięki Fame MMA transmisji online.

Fame MMA: PPV

Famemma.tv – ten adres musisz zapamiętać! Dlaczego? Bo tylko tam będziesz mógł zobaczyć legalną transmisję gali Fame MMA 6! Zasady korzystania ze streamu online tego wydarzenia nie będą różniły się od tych, które obowiązywały wcześniej. Każdy zainteresowany kibic może wejść na tą stronę i wykupić dostęp. Zapłacisz za niego tylko 20 zł. Dzięki temu będziesz miał dostęp do całej gali. Możesz ją włączyć zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym. Tylko od Ciebie zależy, kiedy to zrobisz. Transmisja Fame MMA 6 będzie przeprowadzana na żywo, a więc staraj się oglądać ją od początku. Dzięki temu nie przegapisz żadnej walki tego wyjątkowego wieczoru!

Fame MMA: stream free

Chociaż cena za dostęp do transmisji Fame MMA 6 jest niewygórowana to możliwe że niektórzy widzowie będą szukali serwisu gdzie będzie można obejrzeć walki celebrytów za darmo. Pamiętaj, że jedyną legalną transmisją jest ta udostępniana przez organizatorów, a więc płatna. Wszystkie strony internetowe oferujące Fame MMA stream za darmo robią to nielegalnie.

Korzystanie i pobieranie obrazu przez takie serwisy jest niezgodne z obowiązującym prawem. Co więcej, obraz często jest bardzo niskiej jakości, przerywa, a transmisja może nie chcieć się włączyć. Nie ryzykuj i wykup dostęp Fame MMA PPV na stronie famemma.tv! Dzięki temu będziesz miał pewność, że obejrzysz wszystkie walkie legalnie i bezproblemowo.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem