Fame mma 6. Karta walk, zawodnicy, kiedy i gdzie, transmisja

Już 28 marca 2020 r. odbędzie się kolejna gala Fame MMA, na której zmierzą się polscy freak fighterzy. Będzie ona wyjątkowa, bo w związku z sytuacją w Polsce i zakazem organizacji imprez masowych z powodu koronawirusa nie wezmą w niej udziału… widzowie! Pojedynki odbędą się jednak zgodnie z zaplanowaną kartą walk, a fani będą mogli

Już 28 marca 2020 r. odbędzie się kolejna gala Fame MMA, na której zmierzą się polscy freak fighterzy. Będzie ona wyjątkowa, bo w związku z sytuacją w Polsce i zakazem organizacji imprez masowych z powodu koronawirusa nie wezmą w niej udziału… widzowie! Pojedynki odbędą się jednak zgodnie z zaplanowaną kartą walk, a fani będą mogli obejrzeć je na żywo korzystając z transmisji internetowej. Szykuje się rekordowa oglądalność, bo kto pozwoli sobie na ominięcie pojedynków Linkimaster vs. Zusje czy Najman vs. Piechowiak? Chcesz wiedzieć więcej? Oto najważniejsze informacje o gali Fama MMA 6. 

Zbliżająca się gala Fame MMA 6 będzie wyjątkowa. Zakaz uczestniczenia w imprezie odczują nie tylko widzowie, ale też sami zawodnicy. Ring Girls Fame MMA zapewne nie pojawią się w oktagonie. W związku z epidemią koronawirusa władze federacji starają się zapewnić jak największe bezpieczeństwo, ale też dostarczyć wiele emocji. My również nie zapominamy o typerach i oferujemy najlepsze zakłady bukmacherskie na Fame MMA!

Fame MMA 6 – kiedy gala?

Gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020 r. Fame MMA 6 – gdzie? Zawodnicy spotkają się w Częstochowie, a Ty będziesz mógł oglądać ich zmagania dzięki  transmisji internetowej.

Organizatorzy mają nadzieję na pobicie rekordów oglądalności. Podczas czwartej gali, która odbyła się w tym samym miejscu, walki na żywo obejrzało 6000 widzów. Teraz pewnie byłoby ich znacznie więcej. Jest spora szansa, że najbliższa gala przyciągnie znaczną ilość widzów online.  Tym bardziej, że karta walk Fame MMA 6 wygląda obiecująco!

Fame MMA 6 karta walk. Kto walczy na Fame MMA 6?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kim są Fame MMA zawodnicy – dobrze trafiłeś. Oto najważniejsze informacje, które musisz poznać jeszcze przed imprezą. W marcowy wieczór odbędzie się w sumie 8 walk. Obecna karta walk Fame MMA wygląda następująco:

WALKA WIECZORU:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusje” Smogulecka

POZOSTAŁE WALKI:

  • Marcin „Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Jakub „Kubańczyk” Flas – Maciej „L Pro” Łapot
  • Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
  • Alan “Alanik” Kwieciński – Arkadiusz “Aroy” Tańcula
  • Maciej Szewczyk – Dawid „Ambro” Ambroziak
DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Marta “LinkiMaster” Linkiewicz vs Kamila “Zusje” Smogulecka

Najważniejszym spotkaniem wieczoru będzie pojedynek kobiet. Doświadczona you tuberka Marta „Linkimaster” Linkiewicz zmierzy się z debiutującą Kamilą „Zusje” Smogulecką, znaną również jako Luxuria Astaroth. Czy będzie to czysto sportowe starcie? To się okaże! Na pewno będzie to wielkie show!

Linkimaster wejdzie do oktagonu już po raz  trzeci. Pierwszy raz można było oglądać jej występ podczas gali Fame MMA 3. Jej przeciwniczką była Monika „Esmeralda” Godlewska, która została szybko i bezproblemowo pokonana. Podczas kolejnej gali, Fame MMA 4, Linkimaster miała znacznie bardziej wymagającą przeciwniczkę, którą była Aniela „Lil Masti” Bogusz. Jej wcześniejsze doświadczenie w sportach walki sprawiło, że Linkimaster szybko przegrała. Od tej pory ciężko trenuje i przygotowuje się do kolejnego występu.

O możliwościach jej przeciwniczki, znanej jako Luxuria Astaroth, nie wiemy zbyt dużo. Kamila Smogulecka do tej pory znana była jako modelka, a zasłynęła występem w teledyskach Donatana. Uporała się z prywatnymi problemami i zajęła się śpiewem. Zmieniła też pseudonim na Zusje i wróciła zupełnie odmieniona. Przyjęła wyzwanie rzucone przez Martę Linkiewicz podczas  gali Fame MMA 5 w Gdańsku, a teraz ciężko trenuje.

Walka wieczoru, Linkimaster vs. Zusje będzie ostatnim wyjściem marcowego wieczoru. Nie wiadomo dokładnie, o której się odbędzie. Warto oglądać całą galę, żeby nie przegapić żadnego pojedynku. Tym bardziej, że te wcześniejsze również zapowiadają się bardzo obiecująco.

Wojtek Gola vs Rafał “Rafonix” Krasucki

Przed walką wieczoru odbędzie się walka w kategorii półśredniej, która będzie nie mniej ciekawa, szczególnie dla zagorzałych fanów Fame MMA. Mowa o pojedynku Wojciech Gola vs. Rafał “Rafonix” Krasucki.

Wojtek Gola, znany jako uczestnik programu telewizyjnego, to współzałożyciel federacji Fame MMA. Po raz pierwszy wziął udział w pojedynku podczas Fame MMA UK, która odbyła się w grudniu. Nie był to zwycięski występ, ale też trzeba przyznać, że miał bardzo wymagającego przeciwnika, którym był 21-letni Joel JMX Morris. Gola dba o swoją formę, a także regularnie trenuje pod okiem profesjonalnego trenera. Czy uda mu się zwyciężyć podczas najbliższej gali?

Rafonix: kto to? Rafał Krasucki na co dzień zajmuje się tematyką e-sportową: prowadzi kanały na Youtube, vlogi, transmituje najważniejsze turnieje. Na Fame MMA wystąpił po raz pierwszy w drugiej edycji. Odniósł szybkie zwycięstwo, ale był to szczęśliwy dla niego zbieg okoliczności. Kolejny raz wyszedł na ring podczas Fame MMA 5. Tym razem szybko przegrał, bo jego przeciwnik Isamu założył dźwignię i zastosował duszenie zza pleców.

Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak

Walką, na którą czeka wielu fanów – tym razem w kategorii ciężkiej – będzie Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Bestia” Piechowiak. To dwóch sportowców, którzy w oktagonie mogą dać pokaz swoich umiejętności.

El Testosteron już raz wystąpił na gali Fame MMA. W październiku zmierzył się z raperem  Bonusem BGC z którym poradził sobie bez najmniejszego problemu. Tym razem zmierzy się z debiutującym w tej federacji Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Możesz być pewien, że podczas tej walki odbędzie się wielkie show!

Fame MMA zawodnicy – jakie walki?

Kogo jeszcze zobaczymy podczas częstochowskiej gali Fame MMA 6? Nie zabraknie na pewno pojedynków stricte sportowych, w których można liczyć na duże umiejętności zawodników. Takimi walkami będą na pewno pojedynki, w których wezmą udział Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i Maciek Rataj oraz Alan Kwieciński i Arkadiusz Tańcula. Każdy z nich ma większe lub mniejsze doświadczenie w sportach walki. Każdy też przed wejściem do oktagonu przystąpił do regularnych treningów pod okiem profesjonalistów.

Wielkie show na pewno zapewnią publiczności Jakub „Kubańczyk” Flas i Maciej „L Pro” Łapot oraz Bartosz „Qbik” Kubik i Cyprian „Cypis” Racicki. Pojedynki te mają być zakończeniem konfliktów, które są pomiędzy ich uczestnikami. Kubańczyk i L pro pokłócili się podczas wspólnej realizacji płyt, a Qubik i Cypis już chyba sami nie wiedzą, dlaczego się nie lubią. Wszyscy zawodnicy chcą zakończyć swoje kłótnie i wystąpić w oktagonie podczas Fame MMA 6. Co wiadomo o tych zawodnikach? Żaden z nich nie był nigdy profesjonalnie związany ze sportem. Każdy jednak rozpoczął treningi przed swoim występem. Czy to wystarczy, aby być wygrać? Zobaczymy już niedługo.

28 marca odbędzie się jeszcze jedna walka, a dokładniej spotkanie Maciek “Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak. Walka zapowiada się  bardzo emocjonująco. Ambro wystąpi w oktagonie Fame MMA już po raz trzeci, zaś Szewcu zadebiutuje. Obaj chcieliby związać się z MMA zawodowo, a występy w tej federacji traktują jako przygotowanie do dalszej kariery i dobrą zabawę. To kolejna walka podczas Fame MMA 6, której nie możesz przegapić! Pamiętaj, że wyniki tego i wszystkich wcześniejszych spotkań, możesz typować w serwisie internetowym lvbet.pl.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Gdzie transmisja Fame MMA?

Wszystkie gale Fame MMA do tej pory można było oglądać na żywo, ale też w Internecie. Organizatorzy od początku istnienia federacji zadbali o  pewne źródło transmisji, a do tego oferują obraz w najwyższej jakości. Był to strzał w dziesiątkę, bo z Fame MMA stream online korzysta coraz większa ilość fanów. Można podejrzewać, że najbliższa gala będzie pod tym względem rekordowa!

Wszystkie walki, a więc całą galę Fame MMA 6 będzie można obejrzeć wyłącznie na dedykowanym kanale famemma.tv. To jedyne legalne źródło. To bardzo ważna informacja, o której musisz pamiętać. Dostęp na innych stronach internetowych, nie gwarantuje Ci bezproblemowego obejrzenia całej imprezy. Taka transmisja na pewno będzie gorszej jakości, może się zacinać, przerywać, albo… nie otworzyć się wcale. Do tego taka transmisja wydarzenia jest nielegalna!

Gala Fame MMA 6 już wkrótce! Spędź ten wieczór z freak figherami. Nie zapomnij też typować zwycięzców każdej walki w serwisie bukmachera LV Bet, jedynego sponsora tej federacji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem