Fame MMA 6. Karta walk. Najman vs Piechowiak. Linkiewicz vs Zusje. Gdzie Fame transmisja?

Marcin Najman vs Piotr Piechowiak to walka, na którą czeka wielu fanów Fame MMA! Początkowo zapowiadana była jako pojedynek wieczoru, ale ostatecznie to walka kobiet będzie tą ostatnią. Sprawdź, jakie nazwiska znalazły się na karcie walk Fame MMA 6 oraz gdzie będziesz mógł obejrzeć transmisję gali. Jedno jest wiadome już dziś  – będzie to wyjątkowe

Marcin Najman vs Piotr Piechowiak to walka, na którą czeka wielu fanów Fame MMA! Początkowo zapowiadana była jako pojedynek wieczoru, ale ostatecznie to walka kobiet będzie tą ostatnią. Sprawdź, jakie nazwiska znalazły się na karcie walk Fame MMA 6 oraz gdzie będziesz mógł obejrzeć transmisję gali. Jedno jest wiadome już dziś  – będzie to wyjątkowe wydarzenie! 

Koronawirus wymusił zmiany. Teraz już jest wiadome, że na częstochowskiej hali spotkają się wyłącznie organizatorzy oraz uczestnicy poszczególnych pojedynków. Zmagania wszystkich celebrytów bez problemu będziesz mógł śledzić na żywo w Internecie. Będzie to możliwe po wykupieniu dostępu do transmisji PPV.

Fame MMA 6 karta walk: kto walczy na Fame MMA 6?

Gala Fame MMA 6, która odbędzie się 28 marca 2020 r. zapowiada się wyjątkowo! W imprezie wezmą udział zarówno  doświadczeni zawodnicy jak i amatorzy. To będzie prawdziwa mieszanka wybuchowa! Oto karta walk Fame MMA 6.

WALKA WIECZORU:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusje” Smogulecka

POZOSTAŁE WALKI:

  • Marcin „Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Jakub „Kubańczyk” Flas – Maciej „L Pro” Łapot
  • Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
  • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
  • Maciej “Szewcu” Szewczyk – Dawid „Ambro” Ambroziak

Fame MMA 6: jakie walki?

Zagorzali fani gali freak fighterów na pewno znają wszystkich uczestników najbliższej gali. To osoby popularne szczególnie wśród młodego pokolenia. Podczas marcowej imprezy nie zabraknie muzyków, celebrytów czy zawodowych sportowców. Wśród zawodników pojawi się były Kamerzysta, czyli Jakub „Kubańczyk” Flas. Po zakończeniu współpracy z Lordem Kruszwilem chciał rozpocząć karierę rapera, a Maciej „L Pro” Łapot miał być jego producentem. Współpraca nie była owocna, a do tego zakończyła się dużym konfliktem. Panowie chcą go zakończyć podczas występu w oktagonie. Podobnie jak dwóch raperów, Bartosz „Qbik” Kubik i Cyprian „Cypis” Racicki.

Ciekawym pojedynkiem będzie walka pomiędzy Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, a Maciejem Ratajem. Pierwszy z nich jeszcze niedawno profesjonalnie ćwiczył, a szczególnie upodobał sobie boks. Swoją siłę i umiejętności zaprezentował podczas wcześniejszych występów w Fame MMA. Jego przeciwnik, Maciej Rataj, na co dzień związany ze sportem, zadebiutuje w tej federacji. Można spodziewać się, że będzie próbował pokazać się z jak najlepszej strony.

Walka Najman vs Piechowiak

Walka Najman vs Piechowiak początkowo ogłoszona była jako walka wieczoru, jednak ostatecznie będzie to trzeci pojedynek od końca. Na ringu spotka się El Testosteron znany z udziału w zawodowych pojedynkach. Tam jednak ostatnimi czasy zaliczał same porażki. W Fame MMA zadebiutował w październiku, na gali Fame MMA 5. Tym razem to on triumfował pokonując swojego przeciwnika, Piotra “Bonusa BGC” Witczaka.

Podczas najbliższej walki stoczy pojedynek z Bestią. Pseudonim nieprzypadkowy, bo Piotr Piechowiak odstrasza potencjalnych rywali już samym wyglądem. Kulturysta chce udowodnić, że ma nie tylko mięśnie i siłę, ale też umiejętności wojownika. Będzie to jego pierwsza walka w Fame MMA, ale na pewno nie ostatnia. Obecnie ma zakontraktowane 3 pojedynki. Kto okaże się lepszy? Czy El Testosteron rozprawi się z Bestią? Wynik tego spotkania możesz typować już dziś w serwisie LV Bet. Postaw zakład na walkę Marcin Najman vs Piotr Piechowiak.

Walka Linkiewicz vs Zusje

Zakłady bukmacherskie LV Bet umożliwiają także wskazanie zwycięzcy najważniejszej walki wieczoru. Podczas Fame MMA 6 zobaczymy dwie piękne kobiety. Marta “Linkimaster” Linkiewicz zmierzy się z debiutującą Kamilą “Zusje” Smogulecką. Obie Panie mocno przygotowują się do marcowego pojedynku. Przewagę może mieć Linkimaster, bo ta zawodniczka już dwukrotnie występowała podczas gal Fame MMA. Jak sobie poradzą? Przekonasz się o tym podczas kolejnej gali Fame MMA!

Gdzie oglądać transmisję Fame MMA ?

W związku z sytuacją w Polsce i na świecie najbliższa gala Fame MMA 6 odbędzie się bez udziału widzów. Nikt z widzów nie będzie mógł zasiąść na widowni, jednak bez najmniejszych problemów będzie można obejrzeć galę w sieci. Jedyna legalna transmisja Fame MMA 6 będzie udostępniona na stronie internetowej famemma.tv. Dostęp do PPV kosztuje 20 zł.

Gala rozpoczyna się o godz. 20:00. Organizator nie oferuje transmisji Fame MMA za darmo. Jeśli taką znajdziesz możesz mieć pewność, że pochodzi ona z nielegalnych źródeł. Nie ryzykuj i wykup dostęp do transmisji Fame MMA. Obstawiaj zakłady bukmacherskie na walki Fame MMA i wygrywaj!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem