FAME MMA 6 KARTA WALK. Kiedy gala FAME MMA w Częstochowie?

28 marca 2020 r. o godz. 20:00 rozpocznie się kolejna gala polskich freak fighterów, czyli Fame MMA 6. Tego wyjątkowego wieczoru odbędzie się 8 pojedynków. Będzie to pierwsza gala tej federacji, w której nie będą brali udziału widzowie. Całą imprezę można będzie obejrzeć jedynie w Internecie. Przygotuj się do tego wyjątkowego wydarzenia i już dziś postaw zakłady na każdą walkę, która odbędzie się podczas gali Fame MMA 6!

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorów oraz fanów Fame MMA. Ostatnia gala odbyła się pod koniec października 2019 r. i wszyscy czekali na kolejną imprezę z udziałem freak fighterów. Sprzedano już nawet pierwsze bilety na to wydarzenie. Jednak plany się zmieniły. Organizatorzy ogłosili, że cała impreza się odbędzie, jednak nie weźmie w niej udziału publiczność.

Fame MMA: zawodnicy

W najważniejszej walce wieczoru udział wezmą zawodniczki: Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Zusje” Smogulecka. Pierwsza z nich do tej pory wchodziła do oktagonu dwa razy – raz wygrała, a raz przegrała. Zusje zaś będzie debiutowała jako fighterka.

Bardziej doświadczonych zawodników można będzie zobaczyć podczas walki Marcin Najman vs. Piotr Piechowiak. Tu można liczyć na stricte sportowe starcie. Takich pojedynków nie zabraknie podczas gali Fame MMA 6.

Na pokaz umiejętności na pewno będzie można liczyć ze strony Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego czy Dawida “Ambro” Ambroziaka. Nie zabraknie też dodatkowych emocji w wykonaniu muzyków, którzy chcą w oktagonie rozwiązać swoje konflikty. Wielbiciele Fame MMA na pewno czekają też na walkę Wojciech Gola vs. Rafał “Rafonix” Krasucki. Współzałożyciel federacji po raz pierwszy będzie walczył w polskiej edycji gali. Szykują się emocje na najwyższym poziomie!

Ring girls Fame MMA

Każda gala Fame MMA to nie tylko emocje związane z walkami, ale też z całą otoczką. Koncerty czy towarzystwo ring girls to również spora atrakcja. Czy podczas Fame MMA 6 również będzie można je zobaczyć? Organizatorzy nie powiedzieli jeszcze nic na ten temat, ale można przypuszczać, że tym razem nie zobaczymy dziewczyn. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a to oznacza, że w imprezie wezmą udział wyłącznie zawodnicy i osoby niezbędne do przeprowadzenia walk.

Fame MMA 6 karta walk: kto walczy na Fame MMA 6?

Przed każdą galą najważniejszą informacją jest karta walk. To właśnie ona określa, kto wystąpi podczas planowanej gali. Organizatorzy Fame MMA przyzwyczaili nas do dużej zmienności przed każdą z imprez. Karta walk Fame MMA 6 również kilkakrotnie się zmieniała – zaczynając od zawodników, na układzie walk kończąc. Jak wygląda obecnie?

WALKA WIECZORU:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusje” Smogulecka

POZOSTAŁE WALKI:

  • Marcin „Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Jakub „Kubańczyk” Flas – Maciej „L Pro” Łapot
  • Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
  • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk – Dawid „Ambro” Ambroziak

Fame MMA 6: kiedy?

Kolejna gala polskich freak fighterów odbędzie się 28 marca 2020 r. Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 20:00. Zaraz po oficjalnym rozpoczęciu na ring wejdą pierwsi zawodnicy. Nie są znane dokładne godziny rozpoczęcia pojedynków. Warto więc oglądać imprezę od początku, a będziesz miał pewność, że nie ominie Cię żaden z nich!

Fame MMA 6: gdzie?

Tak jak wspominaliśmy, zawodnicy spotkają się w Częstochowie. W obecnej sytuacji ma to jednak drugorzędne znaczenie. Walki będzie można obejrzeć jedynie podczas transmisji online. Widzowie, którzy wcześniej kupili bilety, nie będą mogli z nich skorzystać. Każdy widz natomiast będzie mógł wykupić dostęp do Fame MMA transmisji online. To jedyna możliwość obejrzenia wszystkich walk, które odbędą się podczas najbliższej gali.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem