FAME MMA 6, BATE Borysów, finały hokeja. Co oglądać i obstawiać w sobotę?!

Weekend w czasach koronawirusa, pod kątem zdarzeń sportowych, wygląda znacznie lepiej i okazalej niż kilka minionych dni. Dziś na rozkładzie mamy m.in. pełną kolejkę ligową na Białorusi. A także wydarzenie wieczoru, jakim jest szósta gala z cyklu FAME MMA.

Trwa saga związana z organizacją gali FAME MMA. Od kilku tygodni było jasne, że nie ma szans, aby ta odbyła się z udziałem kibiców. Przemianowano ją na show typowo telewizyjne, zmieniono lokalizację imprezy, jednak organizatorzy zapewniają, że w sobotni wieczór wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

LV BET posiada obszerną ofertę kursów na wszystkie dzisiejsze walki! 

Tylko kilka pojedynków ma zdecydowanych faworytów. W głównych walkach wieczoru bukmacherzy stawiają raczej 50 na 50. Przypominamy, że dzisiaj do ringu ma wejść między innymi Marcin „El Testosteron” Najman, który pewnie zwyciężył na gali Fame MMA 5, po czym został wyzwany przez Piotra Piechowiaka. Zanosi się na rozstrzygnięcie przed czasem!

🥊 Marta „Linkimaster” Linkiewicz – ZUSJE – kurs w LV BET: 1.60 – 1.81

🥊 Marcin „Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola – kurs w LV BET: 1.70 – 1.70

🥊 Marcin Najman – Piotr Piechowiak – kurs w LV BET: 1.75 – 1.65

🥊 Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj – kurs w LV BET: 1.14 – 3.30

🥊 Walka Marcina Najmana zakończy się w pełnym dystansie – kurs 5.20

Fame MMA 6. Karta walk. Najman vs Piechowiak. Linkiewicz vs Zusje. Gdzie Fame transmisja?

 

Spragnieni futbolu muszą dziś kierować swój wzrok w kierunku Białorusi, gdzie liga gra w najlepsze. Czekają nas dziś starcia wszystkich najsilniejszych drużyn minionego sezonu. Ekipy z miejsc od pierwszego do czwartego w komplecie rozegrają spotkania wyjazdowe. Z jednej strony to dla nich niewątpliwe utrudnienie, z drugiej – szansa na wyższe kursy.

Bez większych obaw można postawić na BATE, które w ostatnich spotkaniach z dzisiejszym rywalem wygrywało kolejno 4:0, 2:1, 2:0, 6:0! W spotkaniach Dinamo Brześć z FC Słuck w ostatnich latach padało po 4 -5 goli, co również może być jakimś tropem w dzisiejszym typowaniu. W derbach Mińska z kolei intuicja podpowiada „jedynkę”.

🇧🇾 FC Słuck – Dinamo Brześć – kurs w LV BET: 5.10 – 4.35 – 1.53

🇧🇾 Sławija Możyr – BATE Borysów – kurs w LV BET: 6.90 – 4.35 – 1.41

🇧🇾 FC Mińsk – Dinamo Mińsk – kurs w LV BET: 3.30 – 3.05 – 2.20

🇧🇾 Haradzieja – Szachtior Soligorsk – kurs w LV BET: 4.80 – 3.75 – 1.65

Liga białoruska w LV BET – sprawdź wszystkie zakłady! 

Polecamy spojrzeć również na spotkanie białoruskiego hokeja. Odbywa się tam finał rozgrywek pomiędzy Yunostem Mińsk a Szachtiorem Soligorsk. Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali już pierwsze starcie 5:1.

🇧🇾 Yunost Mińsk – Szachtior Soligorsk – kurs w LV BET: 1.26 – 2.85

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem