Falstart Vitality! „Selfmade” przegrywa pierwszy mecz w nowym składzie

Nie takiego startu sezonu spodziewali się fani i zawodnicy Teamu Vitality. "Pszczółki" poległy w meczu otwarcia przeciwko obrońcom tytułu, czyli MAD Lions.

Europejska scena LoLa budzi się z zimowego snu, a dziś rozpoczęły się zmagania w ramach wiosennego splitu League of Legends European Championship. Już w meczu otwarcia czekał nas wielki hit, w którym najwięksi faworyci do tytułu mistrzowskiego, Team Vitality z Oskarem „Selfmade” Boderkiem w składzie, mierzyło się z aktualnymi mistrzami, czyli MAD Lions.

Zobacz również: „CoreJJ” nie zagra z „Hans samą” na start sezonu LCS

Spotkanie rozpoczęło się od szalonego draftu, w którym ujrzeliśmy Karthusa na dolnej alei, Akshana oraz Yasuo. Już od samego początku „Lwy” pokazywały swoją dominację i w 15. minucie miały aż 6 eliminacji na swoim koncie mając 4 tysiące złota przewagi. Początkowa zaliczka szybko została wykorzystana, bo już w 21. minucie MAD Lions zdobyło wzmocnienie Barona Nashora. Ekipa „Kaisera” wciąż atakowała, jednak „Pszczółki” dość skutecznie odbijały ich ataki. Sytuacja zmieniła się jednak po zabiciu kolejnego Nashora, który pozwolił mistrzom Europy na domknięcie spotkania.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem