Falstart na rozpoczęcie sezonu LCS. Słaby debiut „Perkza” w Cloud9

Dziś w nocy rozpoczął się sezon w Ameryce. Tegoroczne rozgrywki otwiera turniej LCS Lock-in, w którym udział bierze 10 zespołów. Pierwsze spotkania to czas debiutów nowych składów i zawodników. Swojego pierwszego meczu za oceanem "Perkz" nie będzie dobrze wspominać.

W swoim pierwszym meczu Cloud9 podejmowało Evil Geniuses. Na środkowej alei oglądaliśmy więc pojedynek dwóch europejskich zawodników – debiutujący w barwach „Chmurek” Luka „Perkz” Perković podejmował włoskiego midlanera, Daniele „Jizuke” di Mauro. Gracze ci znają się jeszcze z występów w LEC, gdyż „Perkz” występował w barwach G2, a „Jizuke” był częścią Team Vitality. W dzisiejszym pojedynku górą był Włoch, który razem ze swoim EG pokonał C9 po 45 minutowym spotkaniu. Chorwat będzie chciał szybko zapomnieć o tym spotkaniu – wybrał Yone i zakończył je ze statystykami 4/7/2.

Zobacz również: Problemy z wizami w LCS. Zawodnicy nie wystąpią w pierwszych meczach sezonu!

Przez problemy wizowe w pierwszych spotkaniach nie może wystąpić kilku zawodników. Mowa tu między innymi o Lucasie „Santorinie” Larsenie oraz Finnie „Finnie” Wiestålu. Mimo absencji „Santorina” Team Liquid wygrało swoje spotkanie, jednak CLG bez „Finna” poległo w dwóch meczach. Kolejne spotkania LCS rozegrane zostaną już dziś – pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 22.00.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem