Fabrizio Romano: Steven Gerrard wciąż rozmawia z PZPN!

Poszukiwania nowego selekcjonera reprezentacji Polski wciąż trwają. Dziś Fabrizio Romano poinformował o kontynuacji rozmów PZPN ze Stevenem Gerrardem.

Od początku 2023 roku reprezentacja Polski pozostaje bez selekcjonera. Kontrakt Czesława Michniewicza nie został przedłużony i do tej pory nie znaleziono jego następcy. PZPN miał podjąć decyzję o zatrudnieniu zagranicznego trenera, a pod uwagę brani są Vladimir Petković, Hervé Renard oraz Paulo Bento. Okazuje się jednak, że Cezary Kulesza rozmawia z jeszcze jednym trenerem.

Zobacz również: Mychajło Mudryk nowym piłkarzem Chelsea! [OFICJALNIE]

Według informacji Fabrizio Romano PZPN prowadzi rozmowy ze Stevenem Gerrardem.

Początkowo Tomasz Włodarczyk informował o tym, że Gerrard rzeczywiście otrzymał taką ofertę, jednak miał ją odrzucić, gdyż uważał, że nie jest to odpowiedni czas na objęcie takiej posady. Romano rzucił nowe światło na sprawę – jego zdaniem strony są w kontakcie i wciąż negocjują. Decyzji legendy Liverpoolu możemy się spodziewać na początku przyszłego tygodnia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem