Fabrizio Romano potwierdza transfer Barcelony!

"Total agreement" - jeden z największych speców od europejskiego rynku transferowego, Fabrizio Romano, potwierdza, że Barcelona osiągnęła porozumienie z Erikiem Garcią z Manchesteru City.

Środkowy obrońca The Citizens zostanie piłkarzem FC Barcelony w 2021 roku. Dołączy do zespołu najpóźniej latem, jako wolny zawodnik, choć należy spodziewać się, że Blaugrana poczyni również starania, by wyciągnąć go z City pół roku wcześniej. To wymaga jednak negocjacji i porozumienia ze stroną angielską.

Dla Garcii to powrót do Katalonii po dwóch latach spędzonych na boiskach Premier League. Hiszpan dziewiątego grudnia skończy 20 lat. Letnie negocjacje w sprawie jego transferu do Barcy nie skończyły się sukcesem. W związku z tym, że w 2021 jego bieżąca umowa wygasa, nic nie stało już na przeszkodzie, by zaoferować mu 5-letnią umowę.

Eric Garcia miał możliwość pozostania w City, zachęcał go do tego Pep Guardiola. Zawodnik wybrał jednak drogę powrotu do La Liga.

Dokumenty nie zostały jeszcze podpisane. Dokona się to dopiero po wyborach nowego prezydenta klubu – 24. stycznia.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem