Fabrizio Romano o badaniach Jakuba Kiwiora w Arsenalu!

Jakub Kiwior w sobotę rano obrał kierunek na Londyn, gdzie jeszcze tego samego dnia przeszedł testy medyczne przed transferem do Arsenalu. Fabrizio Romano informuje, że badania przeszły pomyślnie i nic już nie stoi na przeszkodzie przed podpisaniem wartego 25 mln euro kontraktu.

Za młodym reprezentantem Polski szalone godziny. W sobotę rano pakowanie walizek i lot prywatnym samolotem z lądowaniem na lotnisku Londyn – Luton. Następnie spotkanie z przedstawicielami klubu i testy medyczne w ośrodku treningowym „Kanonierów”. W niedzielę popołudniu Jakub Kiwior wraz z rodziną i swoim menedżerem Pawłem Zimonczykiem usiądzie w loży Emirates Stadium, by obejrzeć hitowe spotkanie z Manchesterem United. Co jasne, nie będzie to jeszcze moment na debiut Kiwiora w Premier League, ale pierwsze bliższe zapoznanie z nowym otoczeniem.

Fabrizio Romano w sobotę późnym wieczorem potwierdził, że badania medyczne Polaka przebiegły pomyślnie.

Znany dziennikarz informuje, że Arsenal miał Kiwiora na celowniku od dawna, a pierwsze kontakty w sprawie transferu miały miejsce jeszcze przed mundialem w Katarze.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem