Fabrizio Romano: Frank Lampard zwolniony z Evertonu!

Dni Franka Lamparda w Evertonie są policzone. Media są zgodne - angielski szkoleniowiec został zwolniony z klubu i oczekujemy tylko na oficjalne oświadczenie "The Toffees".

Frank Lampard rozpoczął karierę trenerską w 2018 roku, kiedy to przejął stery w Derby County. Po roku pracy został rzucony na głęboką wodę i trafił do ukochanej Chelsea. Tego epizodu nie będzie jednak wspominał zbyt dobrze, bo po niespełna dwóch sezonach został zastąpiony przez Thomasa Tuchela. Po roku bezrobocia przejął on ekipę Evertonu, którą w ostatniej kampanii uchronił przed spadkiem, jednak wyniki w sezonie 2022/2023 nie napawały optymizmem.

Zobacz również: Harry Kane otwarty na pozostanie w Tottenhamie Hotspur

Aktualnie „The Toffees” znajdują się w ogromnym dołku i z bilansem 3 zwycięstw, 6 remisów i 11 porażek zajmują 19. miejsce w tabeli Premier League. Praca Lamparda nie przynosi żadnych efektów i od dłuższego czasu jego pozycja wisiała na włosku. Zdaniem mediów dziś zapadła ostateczna decyzja i Everton zwolnił swojego dotychczasowego szkoleniowca. Kwestią czasu jest więc oficjalny komunikat w tej sprawie. Na ten moment nie wiemy jednak kto na stanowisku zastąpi legendę Premier League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem