Fabiański będzie miał konkurencję. Nowy bramkarz blisko West Hamu

W przyszłym sezonie Łukasz Fabiański może stracić pozycję podstawowego bramkarza West Hamu United. "Młoty" są bowiem o krok od zakontraktowania nowego bramkarza w postaci Alphonse'a Areoli.

Zeszły sezon w wykonaniu West Hamu United na pewno zostanie zapamiętany przez kibiców na długo. „Młoty” do samego końca walczyły o grę w Lidze Mistrzów, jednak finalnie zajęli „tylko” 6. miejsce tracąc dwa punkty do lokaty premiującej grą w Champions League. Filarem zespołu był Łukasz Fabiański, który na dobre zadomowił się pomiędzy słupkami ekipy ze Stadionu Olimpijskiego. W kolejnej kampanii nie będzie jednak tak łatwo.

Zobacz również: Agent Jorginho: „Dotarła do nas informacja o zainteresowaniu tego klubu”

Według Davida Ornsteina z „The Athletic” West Ham jest blisko finalizacji transferu kolejnego golkipera. Mowa o Alphonse Areoli, czyli bramkarzu Paris Saint-Germain. Francuz ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w innym londyńskim klubie, Fulham. W Premier League radził sobie bardzo dobrze, więc chęć pozyskania 28-latka przez drużynę prowadzoną przez Davida Moyesa nie dziwi. PSG będzie chętne na sprzedaż, ponieważ po podpisaniu kontraktu z Donnarummą w kadrze paryżan aktualnie znajduje się aż dziewięciu golkiperów. „Młoty” nie są na ten moment zainteresowane transferem definitywnym. Tak jak w przypadku Fulham – chcieliby Francuza jedynie wypożyczyć.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem