Evil Geniuses pewne udziału w PGL Major Stockholm!

Reprezentacja Polaków na PGL Major Stockholm 2021 zwiększa się! W nocy Evil Geniuses Michała "MICHU" Müllera pokonało EXTREMUM i zameldowało się na najważniejszym turnieju w roku.

Od czas dołączenia Michała „MICHU” Müllera do Evil Geniuses zespół stawiał sobie dość wysokie cele. Jednym z nich był między innymi awans na PGL Major Stockholm 2021. Ostatnie wyniki EG nie były jednak zbyt optymistyczne, więc szansa na wyjazd do Szwecji była dość niska. Ekipa „MICHA” o miejsce na Majorze walczyła w amerykańskiej edycji IEM Fall.

Zobacz również: ENCE pokonało Astralis i zagra w finale IEM Fall Europe!

W fazie grupowej Evil Geniuses wygrało zaledwie dwukrotnie i nie awansowało do play-offów rozgrywek. Meczem ostatniej szansy było więc spotkanie o piąte miejsce, w którym mierzyli się z australijskim EXTREMUM. Tym razem „Złym Geniuszom” udało się – nie bez problemów – wygrać. Wynik 2:1 zagwarantował im piątą lokatę, która zagwarantowała im 1875 punktów Regional Major Ranking. Tym samym amerykańskiej organizacji udało się awansować na najważniejszy turniej w roku.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem