Everton odrzucił ofertę w wysokości 40 milionów funtów za 21-latka

Zdaniem Sky Sports News Chelsea wykazuje ogromne zainteresowanie młodą gwiazdą Evertonu, Anthonym Gordonem. "The Toffees" odrzucili jednak pierwszą oficjalną ofertę "The Blues".

Mimo, że Chelsea przeprowadziła już kilka sporych transferów w tym oknie, to i tak sporo mówi się o kolejnych ruchach na rynku. Na ten moment na Stamford Bridge trafił Kalidou Koulibaly, Raheem Sterling oraz Marc Cucurella, a kolejnym celem stała się młoda gwiazda Evertonu, Anthony Gordon.

Zobacz również: Jamie Vardy przymierzany do klubu z top six!

Zdaniem Sky Sports News „The Blues” są zdeterminowani, aby ściągnąć młodego Anglika, mimo że ten „poważną” grę w Premier League rozpoczął w zeszłym sezonie. Na swoim koncie ma zaledwie cztery bramki na najwyższym poziomie rozgrywkowym, a londyńczycy i tak wyłożyli za niego aż 40 milionów funtów. Oferta ta została jednak odrzucona przez Everton. Rozmowy nie zostały jednak zakończone, a niebawem stołeczny klub wróci z lepszą propozycją. Niewykluczone, że w transakcję włączony będzie któryś z zawodników Chelsea.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem