Eurovolley bez Polaków to nie koniec emocji !!!

Po raz drugi na przestrzeni 4 lat, będąc gospodarzami Eurovolley nasza reprezentacja narodowa robi nam przykrą niespodziankę, odpadając z turnieju już w fazie barażowej. Koniec występu Polaków nie oznacza jednak końca siatkarskich emocji chociaż wiadomo, że to właśnie występy Biało-Czerwonych sprawiają, że krew szybciej krąży w żyłach, a poziom adrenaliny się podnosi.     Turniej,

Po raz drugi na przestrzeni 4 lat, będąc gospodarzami Eurovolley nasza reprezentacja narodowa robi nam przykrą niespodziankę, odpadając z turnieju już w fazie barażowej. Koniec występu Polaków nie oznacza jednak końca siatkarskich emocji chociaż wiadomo, że to właśnie występy Biało-Czerwonych sprawiają, że krew szybciej krąży w żyłach, a poziom adrenaliny się podnosi.  

 

Turniej, już bez udziału „naszych” toczy się jednak dalej. Co dziś nas czeka na Eurovolley? Ćwierćfinały!! Mecze o awans do strefy medalowej, które oddzielają mężczyzn od chłopców.

O godzinie 17,30 Niemcy zmierzą się z Czechami. Wczoraj nasi południowi sąsiedzi sprawili kolosalną sensację, eliminując z turnieju obrońców tytułu sprzed dwóch lat, Francuzów. To było jeszcze większe zaskoczenie niż porażka Polaków ze Słowenią! Czy Czesi pójdą za ciosem? Czy sprawią kolejną niespodziankę? LV BET za takie rozstrzygnięcie płaci wyjątkowo dobrze, bo stawka to aż 4.4. Nie dalej niż w ostatnią niedzielę Niemcy w meczu fazy grupowej ograli tego samego rywala bardzo gładko, 3:0. Czy tym razem będzie podobnie? Na zwycięstwo Georga Grozera i spółki stawka 1.16.

Jednocześnie rozpocznie się rywalizacja Rosjan z naszymi pogromcami, reprezentacją Słowenii. Nasi wczorajsi rywale kroczą podobnym co dwa lata temu szlakiem. Po średniej w ich wykonaniu fazie grupowej odpalili w play offach, czego doświadczyliśmy na własnej skórze, przegrywając 0:3. Czy rozpędzeni wicemistrzowie Europy są w stanie sprawić kolejną niespodziankę i ograć Rosję? Na pewno za „Sborną” przemawia fakt, że ma za sobą dwa dni wypoczynku oraz zwycięstwo ze Słowenią w fazie grupowej. Wówczas jednak aż dwa sety grane były na przewagi, więc dzisiaj rewanżu nie można wykluczyć. Stawki LV Bet na ten mecz? Rosja: 1.22, Słowenia 3.7.

Kolejne dwa spotkania odbędą się o godzinie 20,30. Zwycięzcy grupy A, w której grali także Polacy, czyli Serbowie, zmierzą się z Bułgarią. Zespół z Bałkanów jak dotychczas jedynie z Estonią stracił dwa sety, natomiast ich dzisiejsi rywale ulegli tylko fenomenalnej Rosji, a wczoraj, po początkowych problemach pokonali Finów 3:1. Faworytami wydają się podopieczni Nikoli Grbicia, ale czy jest ktokolwiek, kto odważyłby się lekką ręką skreślić Bułgarów? Stawki LV BET: Serbia 1.34, Bułgaria 2.9.

I na koniec wisienka (nie truskawka!) na torcie, czyli starcie Włochów z Belgami. Czerwone Diabły to sensacyjny zwycięzca grupy D, gdzie w pokonanym polu zostawił między innymi wielkiego faworyta całej imprezy – Francję. Włosi natomiast jedynie na początku turnieju zaliczyli falstart. Rozpoczęli od porażki z Niemcami w tie breaku, ale potem przyszły wygrane ze Słowacją i Czechami po 3:0, oraz z Turcją w barażach w tym samym stosunku. Czy rozpędzeni Azzuri pokonają też czarnego konia Mistrzostw? Za takie rozstrzygnięcie LV BET płaci z przelicznikiem 1.46. Belgii daje się mniejsza szanse ( stawka 2.45), ale coś nam podpowiada, że w tym meczu emocji nie zabraknie.

Kto Waszym  zdaniem awansuje do półfinału? Które drużyny stoczą ostateczny bój o medale? Na kogo stawiacie?

 

Firma LV BET to legalny bukmacher, sponsor turnieju Eurovolley Poland 2017. Pełna oferta LV BET na Mistrzostwa Europu w siatkówce znajduje się TUTAJ. Z ofertą specjalną z okazji Eurovolley można zaznajomić się TUTAJ!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem