EURO w LV BET? Promocje od pierwszego do ostatniego dnia turnieju!

Dziś rozpoczyna się największe - obok mundialu - święto każdego kibica piłki nożnej. Euro 2020 to jednak nie tylko masa emocji czysto sportowych, ale także duże pole manewru dla bukmacherów i - przy odrobinie szczęścia - szansa na zarobienie sporych pieniędzy. LV BET wychodzi przed szereg i proponuje naprawdę solidną ofertę, skrojoną specjalnie na tegoroczny turniej. 

600 PLN NA ROZPOCZĘCIE MISTRZOSTW

Największą imprezę piłkarską tego roku czas zacząć! Rekordowa liczba reprezentacji zagra w 11 miastach – państwach oddalonych od siebie nawet o 6000 km! Jak w tej rzeczywistości odnajdą się podopieczni Paulo Sousy? Czy Biało – czerwonych stać na wyjście z grupy E?

W LV BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 600 PLN! Nie czekaj, odbierz bonus już teraz i stawiaj w Mistrzostwach Europy!

500 PLN NA PIERWSZE STARCIE

Promocja przygotowana z myślą o tych, dla których turniej w rzeczywistości zaczyna się meczem Polski ze Słowacją. Pierwszym grupowym spotkaniem kadry Paulo Sousy. Z tej okazji oczywiście wyjątkowa promocja. Oferta ważna tylko i wyłącznie 14 czerwca, także warto o niej pamiętać!

CODZIENNY CASHBACK

Coś nie pójdzie po Twojej myśli? Cóż, zdarza się, ale wtedy z ratunkiem przychodzi LV BET, oddając część środków, które teoretycznie zostały pogrzebane. Dokonaj wpłaty za minimum 50PLN i tego samego dnia postaw tę kwotę na mecze EURO. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany to otrzymasz 50% zwrotu stawki, aż do 25 PLN!

EUROTYPER: NA MECZE 2 RUNDY

​Wytypuj poprawnie rezultaty wszystkich spotkań 2. rundy fazy grupowej Euro i wygraj niezłą kasę! Niesamowite 50 000 PLN za poprawne wytypowanie zwycięzców wszystkich 12 spotkań czeka! Za wytypowanie 11 z 12 meczów otrzymasz 5000 PLN, a trafienie 10 z 12 spotkań zagwarantuje Ci bonus 20 PLN. Pamiętaj: Typuj tylko 1X2! Jeśli żaden z graczy nie trafi nagrody głównej 50 000 PLN to przejdzie ona na kolejną rundę EuroTypera.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem