Euro 2016: Szczęście sprzyjało naszym!!!!!!

Jesteśmy w ćwierćfinale!!! Nie sądziłem, że ten mecz może wzbudzić tyle emocji! Ale udało się!!! Zapamiętajcie ten moment, bo na naszych oczach dzieje się historia!!! Teraz ta reprezentacja już wygrała, bez względu na to, co się stanie w ćwierćfinale. Dokładnego opisu nie zrobię, ale i tak spóźnię się na pociąg, żeby świętować ten sukces. Pęknie

Jesteśmy w ćwierćfinale!!! Nie sądziłem, że ten mecz może wzbudzić tyle emocji! Ale udało się!!! Zapamiętajcie ten moment, bo na naszych oczach dzieje się historia!!! Teraz ta reprezentacja już wygrała, bez względu na to, co się stanie w ćwierćfinale.

Dokładnego opisu nie zrobię, ale i tak spóźnię się na pociąg, żeby świętować ten sukces. Pęknie dziś nie jedna butelka, dzisiaj można J No dobra, ale chociaż troszkę o meczu…

Początek świetny, pełna dominacja z naszej strony! Standardowo Milik nie trafił do pustej, ale to powoli taka regularność, jak granie Mazurka Dąbrowskiego przed meczem. No dobra, bez złośliwości, w końcu zwycięzców się nie sądzi. Niech jednak ktoś pierwszy rzuci we mnie kamieniem, kto nie wkurzał się po raz kolejny na Arka.

Kuba Błaszczykowski to absolutny polski heros! Strzela i asystuje. Nigdy nie pękał na robocie, a to co wyczyniał dzisiaj zasługuje na najwyższe futbolowe odznaczenie. Panie Prezydencie, Pan wie co z nim zrobić! Odznaczyć po grób!!!

kuba750

Oglądając jak uczymy „Helwetów” grać w piłkę nożną podczas pierwszej połowy, zastanawiałem się w głębi ducha, to co będzie w drugiej? Zwykle druga cześć jest lepsza w naszym wykonaniu.

I było nieźle przez 15 minut, a potem zaczęliśmy grać zbyt asekurancko. Szwajcarzy dochodzili do kolejnych sytuacji podbramkowych i pewnie każdy myślał (w tym ja), że jakoś to dowieziemy. Niestety w 82 minucie Shaqiri (chyba pod wpływem starych taśm z meczami Marcina Mięciela) przyładował niesamowitą bramę przewrotką z zza pola karnego.

Dogrywka to już absolutna dominacja Szwajcarów, Polacy oddychali rękawami. Wyglądali, jak bokser, który jest niemiłosiernie obijany w ostatniej rundzie, ale za punkt honoru postawił sobie, że nie przegra przed czasem. Planem optimum było wytrzymanie w zdrowiu i bez straty gola do karnych. Udało się!!!

mamy to750

Czułem, że nie możemy przegrać! Historia musi przecież nam wynagrodzić te wszystkie porażki z ostatnich 30 lat. I było 5 wspaniałych (tak wiem, był w tym gronie Milik) i oni bez cienia wątpliwości wyegzekwowali to, co nam się należało od dawna. Mamy to Polsko!!! Jesteśmy w ćwierćfinale, na pewno jeszcze znajdziecie u nas lepsze analizy i komentarze, ale to tak od serca i na szybko, żebyśmy mu mogli krzyknąć jeszcze raz: MAMY TO!!!

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem