Euro 2016: Panowie! Po prostu gracie dobry mecz i czekamy na półfinał

Czy jest ktoś w Polsce kto nie wie, że dzisiaj wieczorem nasza reprezentacja zagra przeciwko Portugalii? Takiego ciśnienia i napięcia w kraju nie pamiętam od bardzo dawna. My, jako naród bardzo potrzebujemy spektakularnego sukcesu na arenie międzynarodowej. I on jest dzisiaj jak najbardziej realny! Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta

Czy jest ktoś w Polsce kto nie wie, że dzisiaj wieczorem nasza reprezentacja zagra przeciwko Portugalii? Takiego ciśnienia i napięcia w kraju nie pamiętam od bardzo dawna. My, jako naród bardzo potrzebujemy spektakularnego sukcesu na arenie międzynarodowej. I on jest dzisiaj jak najbardziej realny!

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Trzeba to powiedzieć szczerze: Portugalia jest słaba! Grają na tym turnieju fatalnie. Nie sądzę, aby ich potencjał był wyższy, niż na przykład Szwajcarów.

Oczywiście przed mistrzostwami „na papierze” to był jeden z wielu faworytów tego turnieju, ale po 4 meczach, jakie zagrali to nie wyobrażam sobie, żeby stać ich było na jakiś sukces.

W dotychczasowych spotkaniach razili nieskutecznością i pokazali nam, że mają dziurawą obronę. Dodatkowo większość „ekspertów” stawia ich w roli zdecydowanego faworyta, a mam niejasne wrażenie, że oni też nie za bardzo doceniają nasz zespół.

Oczy wszystkich są skierowane na Cristiano Ronaldo. Czy może on sam w pojedynkę wygrać mecz? To naprawdę świetny gracz, ale nasza obrona prezentuje się naprawdę nieźle i nie będzie miał łatwo.

cristiano-ronaldo-ups-laczy-nas-pasja

O polskich piłkarzach właściwie wszystko już zostało napisane. Zagramy w tym samym składzie, co przeciwko „Helwetom”.  Nastroje w drużynie są dobre, nic tylko pokonać słabą Portugalię.

Jedyne rzeczy, które mogą martwić, to czy udało się naszych piłkarzy odpowiednio zregenerować, ponieważ w dogrywce ze Szwajcarią nikt nie nadawał się do gry. I druga rzecz, to brak ławki rezerwowych. Na szczęście wrócił Kapustka, więc w tej kwestii jest odrobinę lepiej.

Skuteczność. To będzie klucz do dzisiejszego zwycięstwa. Musi się ona poprawić, inaczej nie mamy szans. Coś się zablokowało w głowach naszych napastników, miejmy nadzieję, że wielki mecz te blokady zerwie i duet Lewandowski – Milik zagra na miarę swoich możliwości.

Nastroje w Polsce są takie, że my ten mecz na pewno wygramy. I nie dlatego, że tak wypada mówić, tylko że przeciwnik jest naprawdę w naszym zasięgu. Spotkałem się z wieloma opiniami, że jeśli gralibyśmy z Chorwacją to nie mielibyśmy większych szans, a z Portugalią to wygramy.

Jest w tym sporo prawdy. Nie chcę pisać, że pokonanie Ronaldo i spółki to nasz obowiązek, ale mamy niesamowitą szansę od losu na przejście do historii. Gramy nieźle, a los podkłada nam rywali, którzy na pewno nie są od nas lepsi.

polska-szwajcaria-euro-cwiercfinal-laczy-nas-pasja

Mam nadzieję, że po tym meczu nie trzeba będzie cytować fragmentów piosenki Kazika Staszewskiego: „Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka – Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka – Gdyby to najczęstsze słowo polskie – Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem”

Panowie! Nie ma dzisiaj wymówek! Portugalia jest słabiutka! Jeśli zagracie na swoim normalnym poziomie, to dacie wszystkim kibicom niesamowitą radość! Wszyscy będą was nosić na rękach, a wy po prostu musicie zrobić tylko to, co potraficie najlepiej. Nawet nie musicie wspinać się na wyżyny swoich umiejętności, ani grać meczu życia. Po prostu gracie dobry mecz i czekamy na półfinał.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem