EU Masters: k1ck Neosurf w play-offach! Wielki wieczór „Puki style” i spółki – esport

Krok po kroku powoli kończy się faza grupowa drugiej najlepszej ligi League of Legends na Starym Kontynencie, EU Masters. Podczas letniego splitu fani mają okazję podziwiać trzy polskie zespoły – k1ck Neosurf, AGO Rogue i 7more7 Pompa Team. Pierwsze dwa z nich są już pewne gry w ćwierćfinałach.

W czwartkowy wieczór prawo występów w play-offach zapewnił sobie triumfator minionego sezonu Ultraligi, k1ck Neosurf. „Puki style” i spółka zapewnili sobie awans jeszcze przed rozegraniem wszystkich spotkań. Jako pierwsi na serwerze przeciwko mistrzom Polski mieli okazję zaprezentować się zawodnicy formacji Samsung Morning Stars. Nie minęło pół godziny, a już nasza piątka mogła cieszyć się z pierwszego zwycięstwa.

Drugi mecz znacznie lepiej rozpoczęła akademia Schalke 04. Niemiecki team z czasem zaczął popełniać błąd za błędem. Kluczowa okazała się walka drużynowa w 23. minucie, która padła łupem najlepszego polskiego zespołu. k1ck Neosurf nagle ruszyło do przodu i nie zajęło im więcej niż kilka minut, by zapewnić sobie prawo gry w play-offach. Wynik meczu z LDLC OL nie miał już żadnego znaczenia! To spotkanie decydowało jedynie o możliwości zajęcia pierwszego miejsca w grupie.

Wcześniej awans do ćwierćfinału zapewniła sobie ekipa AGO Rogue. Niestety, wciąż nie wiadomo, które miejsce zajmą „Łotrzyki”. Trzy zespoły skończyły rywalizację z bilansem 4 zwycięstw do 2 porażek. Z tego powodu rozegrana zostanie dodatkowa seria gier. AGO Rogue zagra o fotel lidera grupy B ze zwycięzcą meczu Movistar Riders – Team GamerLegion.

W piątek ostatnie spotkania w tym splicie zagrają zawodnicy trzeciej polskiej formacji. 7more7 Pompa Team walczyć będą o pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej. Na początek ich przeciwnikami będą wiceliderzy grupy C, Giants. Później Polacy zagrają z We Love Gaming. W tym meczu ich szanse oceniane są najwyżej! Kurs LV BET na 7more7 Pompa Team wynosi 1.85, gdy szanse WLG wyceniane są na 1.96! Na sam koniec dnia liderzy z Misfits Gaming (kurs LV BET 1.20) podejmą trzeci biało-czerwony zespół.

Transmisje online z meczów EU Masters na platformach Twitch i YouTube na kanale Polsat Games, a także na kanale Polsat Games w telewizji.

MECZE EU MASTERS MOŻNA OBSTAWIAĆ U LEGALNEGO BUKMACHERA LV BET!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem