ESEA Open: EMERITOS Banditos gra o awans! Gdzie oglądać mecz z Marlian eSports?

Nadszedł ten dzień, na który fani EMERITOS Banditos czekali z wielkim utęsknieniem. Po kilkunastu dniach przerwy, Piotr "izak" Skowyrski i spółka zagrają mecz o awans do wyższej ligi ESEA. Stawka jest naprawdę duża. Zwycięstwo z Marlian eSports da awans do ESEA Intermediate, ale wygrać można dużo, dużo więcej! Łącznie z awansem do ESEA Advanced, czyli przedsionka ESEA MDL!

To dopiero drugi sezon EMERITOS Banditos w ramach rozgrywek ESEA Open, a już widać duży progres w porównaniu do pierwszego sezonu. Ekipa założona przez Piotra „izaka” Skowyrskiego radzi sobie świetnie i jak burza przeszła przez rozgrywki ligowe. Z wielkim zapasem miejsc, „Emeryci” dostali się do fazy play-off, której stawką jest awans do silniej obsadzonych rozgrywek. Już w czwartek, 2 lipca rozegrają mecz z Marlian eSports.

Niemiecka formacja zanotowała bilans 10-6. Marlian eSports zgromadzili na swoim koncie dwa zwycięstwa mniej niż „Bandyci”. Trzeba jednak pamiętać, że także właśnie dwa spotkania oddali przeciwnikom walkowerem. Choć w tabeli 34. sezonu ESEA Open znaleźli się dwieście miejsc niżej, to nie oznacza, że Polaków czeka łatwa przeprawa. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę Mateusz „PAGO” Pągowski. – Emeritos Banditos rozegra najważniejsze spotkanie, bo o awans do wyższej ligi w ESEA. Dlatego odpalam stream i rozpoczynamy trening – pisał na Facebooku streamer znany też jako „Don Grande”. Nastroje są więc bojowe!

Nieco deprymujący z pewnością będzie fakt, że w składzie „Bandytów” ma zabraknąć najbardziej doświadczonego gracza, Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego. Jak informuje portal ESPORTNOW.pl, jest to spowodowane kilkusetkilometrową podróżą rowerem. W jego miejsce wejdzie Tomasz „pHr” Wójcik.

Mecz EMERITOS Banditos z Marlin eSports zaplanowany jest na 2 lipca 2020 roku. Początek spotkania powinien nastąpić około godziny 20:00! W zależności od osiąganych wyników, EMERITOS Banditos może zagrać także w kolejnych spotkaniach. Transmisja do obejrzenia oczywiście na kanałach Twitch samych zawodników. Drugim przeciwnikiem wygranego z pary EMERITOS Banditos/Marlin eSports będzie zwycięzca spotkania Olgod Efterskole/NNG-Esport. Drabinka dostępna jest na stronie ESEA!

EMERITOS Banditos – Marlin eSports – GDZIE OGLĄDAĆ? POV zawodników:

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem