ESCA wygrywa Dywizję Profesjonalną Polskiej Ligi Esportowej

Sezon w Polskiej Lidze Esportowej zakończony. Tydzień temu zwycięzcą Dywizji Mistrzowskiej zostało Illuminar Gaming, a w czwartek z triumfu w Dywizji Profesjonalnej cieszył się Team ESCA.

W czwartek zakończyły się wszystkie rozgrywki tego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Zwycięzców Dywizji Mistrzowskiej poznaliśmy już tydzień temu, kiedy to Illuminar Gaming pokonało MAD DOG’S PACT. W tym tygodniu finiszowało zaplecze najwyższej ligi, czyli Dywizja Profesjonalna. Walka toczyła się o udział w barażach do wyższej ligi oraz zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji European Development Championship 5.

Zobacz również: Afera w CIS trwa. Drużyny proszą Valve o interwencję w sprawie Akumy

Zwycięzcą całych rozgrywek został jeden z faworytów do końcowego sukcesu – Team ESCA. Na drodze do finału rozprawili się z Dr Pepper Team oraz M1 EDEN. W ostatnim spotkaniu mierzyli się z Tarczyński Protein Team, który w ostatnim czasie pozyskał Piotra „morelza” Taterkę. Mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza mapa wpadła na konto ESCA, a druga na konto TPT. Na decydującym de_train lepsza była jednak ekipa Karola „enzo” Lasoty, która została triumfatorem całych rozgrywek i już niebawem powalczy o awans do Dywizji Mistrzowskiej oraz na EDC 5.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem