ESCA pokonana, Illuminar Gaming zagra na EU Masters!

Illuminar Gaming sprawiło kolejną niespodziankę w play-offach Ultraligi. Ekipa Kamila "Lequ" Rosika po wygranej z K1CK Neosurf odprawiła z kwitkiem Team ESCA.

Play-offy Ultraligi trwają w najlepsze, a już niebawem poznamy mistrza kraju. Walka nie toczy się jednak tylko o tytuł, a o miejsca w prestiżowym turnieju EU Masters. Pewne udziału w rozgrywkach jest już PDW oraz AGO Rogue, a w środę odbył się mecz pomiędzy Illuminar Gaming a Team ESCA, który miał wyłonić ostatniego reprezentanta Polski.

Zobacz również: Niespodzianka w Ultralidze. PDW pokonuje AGO Rogue bez straty mapy!

Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu była oczywiście ESCA, jednak warto pamiętać, że Illuminar w poprzednim spotkaniu wyeliminowało K1CK Neosurf. Mecz rozpoczął się po myśli IHG, które wygrało dwie mapy z rzędu. Zespół „Dawidsonka” był o krok od porażki i udało mu się zwyciężyć na mapie numer 3. „Oczka” otrząsnęły się już w kolejnej odsłonie i zamknęły mecz wynikiem 3:1.

Poznaliśmy więc wszystkich uczestników letniej edycji European Masters, a mistrza Polski poznamy już w przyszłym tygodniu. W pierwszym meczu Illuminar zagra z AGO Rogue, a wygrany tego starcia w wielkim finale zmierzy się z PDW.

https://twitter.com/illuminaRGaming/status/1423000881021210631

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem