es3tag za raina w FaZe podczas turnieju BLAST Premier

FaZe Clan znalazło stand-ina, który zagra z nimi podczas BLAST Premier Spring Groups. Formacja zdecydowała się na zaangażowanie Patricka "⁠es3tag⁠a" Hansena.

Wczoraj do gry wróciły czołowe drużyny Counter Strike’a, a pwszystko za sprawą BLAST Premier Spring Groups. Do turnieju przystępuje również FaZe Clan, jednak zespół „karrigana” do Kopenhagi (bo tam rozgrywane są zawody) poleci w niepełnym składzie. Z powodu narodzin dziecka podczas rozgrywek nie ujrzymy Håvarda „⁠raina⁠” Nygaarda.

Zobacz również: FaZe Clan bez raina i RobbaNa na BLAST Premier Spring Groups

Początkowo FaZe Clan chciał, aby ich rezerowym został Kristian „⁠k0nfig⁠” Wienecke, jednak na taki ruch nie pozwolili organizatorzy. Wszystko przez fakt, iż Duńczyk był wpisany jako stand-in przez Heroic. Czwarty zespół świata wg. rankingu HLTV musiał więc szukać innego gracza i finalnie wybór padł na Patricka „es3taga” Hansena, który niedawno został odsunięty od składu Ninjas in Pyjamas i przesiaduje na ławce rezerwowych. BLAST zgodził się na grę „es3taga”, jednak nie bedzie on mógł wystąpić w ewentualnym starciu FaZe – NiP, które mogłoby dojść do skutku w gauntlecie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem