Eric „Licorice” Ritchie sprzedany do Golden Guardians!

Ogromne ruchy kadrowe w zespole Flyquest. W najbliższej kolejce LCS zobaczymy cały zespół akademii, a główny skład zagra w niższej klasie rozgrywkowej. Dodatkowo dokonano sprzedaży Erica "Licorice" Ritchiego.

Letni split w wykonaniu Flyquest nie należy do udanych. Drużyna zajmuje aktualnie odległe ósme miejsce i wygrała zaledwie 27% spotkań w tym sezonie. Dodatkowo drużyna prowadzona przez Lamine-Lounisa „Kananiego” Khouaniego notuje aktualnie serię dziesięciu porażek z rzędu. Ten rok został już praktycznie spisany na straty, więc zadecydowano o radykalnych zmianach. W ten weekend w zielono-żółtych barwach zobaczymy całą akademię Flyquest, a główny skład został odesłany do „zaplecza” LCS.

Zobacz również: Mathias „Szygenda” Jensen wraca do głównego składu Vitality!

Na tym jednak nie koniec. Najważniejszą informacją jest bowiem transfer Erica „Licorice” Ritchiego. Kanadyjczyk został sprzedany do Golden Guardians, które widzi w nim zawodnika, wokół którego warto budować drużynę. 23-latek związał się z organizacją kontraktem, który będzie obowiązywał do 2023 roku. „Licorice” jest znany głównie z występów w Cloud9, z którym udało mu się dotrzeć do półfinału Worlds w 2018 roku. Od początku swojej kariery w LCS był uznawany za spory talent, jednak w ostatnim czasie mocno przygasł. W ekipie GG zastąpi on Colina „Solo” Earnesta.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem