Eric „adreN” Hoag ponownie na stanowisku trenera Team Liquid!

Zmiany w sztabie trenerskim Team Liquid. Amerykańska formacja wczoraj poinformowała, że Jason „⁠moses⁠” O’Toole opuszcza drużynę, a kilkanaście godzin później przedstawiono Erica "adreNa" Hoaga jako nowego trenera zespołu.

Zakończenie współpracy z trenerem tuż przed turniejem RMR mogło dziwić. W poniedziałek Team Liquid ogłosiło, że Jason „⁠moses⁠” O’Toole żegna się z zespołem. Według mediów jednym z powodów takiej decyzji była kończąca się umowa „mosesa”, która po prostu nie została przedłużona. Dzisiejsze informacje rzucają na sprawę trochę inne świało. Liquid potwierdziło, że następcą O’Toole zostaje Eric „adreN” Hoag.

Dopóki czegoś nie stracisz, to nie zawsze wiesz, co posiadasz. Myślę, że tak właśnie jest w przypadku Erica. Teraz gdy mamy skład w obecnym kształcie, zdecydowanie czujemy, że Eric to trener, który wprowadzi nas na wyższy poziom. Cel jest taki sam, jak zawsze, ale wydaje mi się, że tym razem będzie znacznie trudniej stać się numerem jeden – powiedział Victor Goossens, prezes Team Liquid.

Zobacz również: Ogromna zmiana w CS:GO. de_train wypada z puli map turniejowych!

Wygląda więc na to, że TL już wcześniej kontantowało się z „adreNem”. Warto dodać, że 31-latek prowadził już dywizję CS:GO amerykańskiej organizacji od grudnia 2018 roku do sierpnia 2020 roku. Po ówczesnym zwolnieniu Hoag wznowił karierę zawodnika, jednak teraz powraca do trenowania.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem