Entropiq przesuwa cały skład Valorant na ławkę rezerwowych

Przygoda Polaków z czeskim Entropiq najprawdopodobniej dobiega końca. Organizacja zdecydowała się na przeniesienie wszystkich zawodników na ławkę rezerwowych.

Sebastian „NEEX” Trela oraz Michał „MOLSI” Łącki dołączyli do Entropiq w sierpniu 2020 roku, jednak ich przygoda najprawdopodobniej dobiega końca. Organizacja za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła, że cały zespół został przesunięty na ławkę rezerwowych.

Zawodnicy zostali teraz przesunięci na ławkę rezerwowych po tym, jak zgodziliśmy się zezwolić im na rozglądanie się za nowymi możliwościami. My natomiast pracujemy obecnie nad pozyskaniem nowego, wysoce ambitnego zespołu, który mamy nadzieję zaprezentować naszym kibicom jeszcze przed startem nadchodzącego Valorant Champions Tour – pisze w oświadczeniu Ondrej Drebota, dyrektor Entropiq.

W zespole występowało jeszcze dwóch innych Polaków – Patryk „Starxo” Kopczynski i Michał „RETO” Silski. Do drużyny dołączyli we wrześniu, jednakże nie spełnili oczekiwań organizacji. Nie wiadomo jeszcze, czy zespół będzie chciał grać razem, czy każdy rozejdzie się w inną stronę.

Skład Entropiq prezentował się następująco: 

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Vladyslav „arch” Svistov
  • Patryk „Starxo” Kopczynski
  • Michał „RETO” Silski

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem