ENCE z awansem do najlepszej dziesiątki rankingu HLTV!

Kolejni Polacy w czołówce rankingu HLTV! Po poniedziałkowej aktualizacji do TOP 10 awansowało ENCE i tym samym "dycha" oraz "hades" dołączyli do "mantuu" z OG.

W poniedziałek nie doszło do zbyt wielu zmian w światowej czołówce Counter Strike’a. W topowej piątce nie doszło do żadnych zmian – liderem wciąż jest Na’Vi, a podium uzupełnia Ninjas in Pyjamas oraz Team Vitality. Najważniejszą informacją dla polskich fanów jest awans ENCE do TOP 10. Olek „hades” Miskiewicz i Paweł „dycha” Dycha dołączyli więc do elitarnego grona, w którym znajduje się również Mateusz „mantuu” Wilczewski i jego OG.

Zobacz również: Paweł „byali” Bieliński wypada z gry na dwa miesiące!

Czołowe formacje z naszego kraju nie będą wspominać tego tygodnia najlepiej. Wszystkie trzy najlepsze zespoły – x-kom AGO, Anonymo i Wisła All in! Games Kraków – zanotowały spadki. Aktualnie „Jastrzębie” zajmują 33. miejsce, „Anonimowi” 48., a „Wiślacy” ulokowani są na 61. pozycji. Do zestawienia powróciło Izako Boars, które na ten moment znalazło się na 85. lokacie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem