ENCE pokonało Astralis i zagra w finale IEM Fall Europe!

Kolejny mecz, kolejna wygrana ENCE! Ekipa Olka "hadesa" Miskiewicza i Pawła "dychy" Dycha pokonała Astralis i awansowała do wielkiego finału turnieju IEM Fall Europe.

Przed startem turnieju niewielu typowało ENCE jako faworytów do końcowego triumfu. Zespół z dwoma Polakami w składzie zagrał jednak ekspertom na nosie i awansował do play-offów. Drużynie Olka „hadesa” Miskiewicza i Pawła „dychy” Dycha udało się również zameldować na PGL Major Stockholm 2021 po zwycięstwie z G2. Awans na Majora jest wielkim osiągnięciem, jednak ENCE wciąż pozostawało w walce o tytuł.

Zobacz również: To już pewne – ENCE zagra na PGL Major Stockholm!

Na drodze polskiego duetu w półfinale stanęło duńskie Astralis. Organizacja z Finlandii dała rywalom niezłą lekcję Counter Strike’a bardzo pewnie wygrywając mecz wynikiem 2:0 (16:4 de_nuke, 16:7 de_ancient). Tym samym „hades” i „dycha” zameldowali się w wielkim finale, w którym czeka już na nich Ninjas in Pyjamas. Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę (17.00), a zwycięzca zgarnie 27 500 dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem