EMERITOS Banditos wraca do akcji! Jak poradzą sobie w ESEA Intermediate?

EMERITOS Banditos debiutują w poniedziałek w rozgrywkach ESEA Intermediate. Jak najpopularniejsi streamerzy CS:GO w Polsce poradzą sobie na wyższym poziomie rozgrywek ESEA? Zapowiadają się pasjonujące tygodnie z udziałem "Emerytów"!

EMERITOS Banditos to jeden z najciekawszych projektów na polskiej scenie CS:GO. Drużyna założona przez Piotra „izaka” Skowyrskiego przez kilka sezonów walczyło w rozgrywkach ESEA Open. W końcu udało im się awansować na wyższy poziom. Zmagania „Emerytów” śledzą na Twitchu co tydzień tysiące kibiców, choć projekt esportowo nie stoi na najwyższym poziomie. Wszyscy i tak trzymają kciuki za zespół popularnych streamerów. Ci zameldowali się w ESEA Intermediate i rozpoczną marsz po kolejny awans. Jak poradzą sobie z potencjalnie silniejszymi zespołami?

Pierwszym zespołem, z którym mierzą się „izak”, „PAGO”, „saju”, „PEVOR” i „pashaBiceps” będzie austriacka ekipa AustrianForce. Czy po wygranej Biało-czerwona piątka z dumą będzie mogła zakrzyknąć „POLSKA GUROM”? Dla zespołu z Austrii to kolejne podejście do ESEA Intermediate. W sezonie 35 stać ich było jedynie na siedem zwycięstw w szesnastu meczach.

Dość gładko rozprawili się z akademią niemieckiej organizacji Playing Ducks (de_dust2, 16:5). Rozprawili się także z ekipą numer 147 w rankingu HLTV.org, czyli Exalty. Belgijsko-francusko-południowoafrykański skład musiał uznać ich wyższość na de_mirage (16:11).

Inauguracyjny mecz EMERITOS Banditos w ESEA Intermediate odbędzie się już w poniedziałek, 18 stycznia. Mecz EMERITOS Banditos – AustrianForce odbędzie się na mapie de_mirage. „Emeryci” ciężko przygotowali się do nadchodzących spotkań, transmitując treningi w ostatnich dniach. W tym wszystkim należy jednak pamiętać, że projekt jest traktowany jako zabawa i okazja do kompetetywnej gry, a nie jako profesjonalny team. Próżno więc oczekiwać pełnego reżimu od zawodników, którzy na co dzień mają inne obowiązki.

Drugim meczem w nadchodzącym tygodniu będzie natomiast szwedzkie Stockyard. W fazie play-off rozegrali oni dwa spotkania. Trzecie, z ekipą CULT Esports oddali walkowerem (0:2 w mapach, 0:16, 0:16), a szkoda! To z pewnością pozwoliłoby lepiej ocenić potencjał mixu.

Ekipa CULT Esports mająca zawodników z Ukrainy, Rosji i Mołdawii wiele nie mówi przeciętnemu kibicowi. Zawodnicy mają jednak rozegrane mecze, które liczyły się do rankingów HLTV. „DemQQ” to gracz, który pokonywał AVEZ czy Izako Boars, „fenvicious” w barwach w barwach Unique także grał na „Ośmiornice”, a „rAge” grał w Hard Legion.

Jedno jest pewne. Stockyard i AustrianForce powinni postawić duży opór ekipie EMERITOS Banditos. Rywalizacja w ESEA Intermediate zapowiada się niezwykle pasjonująco. Do boju, „Emeryci”!

ESEA Intermediate – pierwszy tydzień:

poniedziałek, 18 stycznia – EMERITOS Banditos – AustrianForce

środa, 20 stycznia – Stockyard – EMERITOS Banditos

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem