EMERITOS BANDITOS walczy w ESEA Open! Czas na fazę pucharową

Ta przygoda jeszcze potrwa! EMERITOS BANDITOS po szesnastu meczach 33. sezonu ESEA Open rzutem na taśmę dostało się do fazy pucharowej rozgrywek. Pierwsze spotkanie już w czwartek, ale mecz do najłatwiejszych z pewnością nie będzie należał. Ich rywalem będzie zespół, którego jednego z zawodników polscy fani mogą kojarzyć. Ciężkie treningi, liczne „mecze towarzyskie”, twarde przygotowania

Ta przygoda jeszcze potrwa! EMERITOS BANDITOS po szesnastu meczach 33. sezonu ESEA Open rzutem na taśmę dostało się do fazy pucharowej rozgrywek. Pierwsze spotkanie już w czwartek, ale mecz do najłatwiejszych z pewnością nie będzie należał. Ich rywalem będzie zespół, którego jednego z zawodników polscy fani mogą kojarzyć.

Ciężkie treningi, liczne „mecze towarzyskie”, twarde przygotowania i w końcu szesnaście meczów w lidze ESEA Open. EMERITOS BANDITOS, czyli projekt wymyślony przez Piotra „izaka” Skowyrskiego, wypalił w stu procentach. Dobra zabawa połączona z kompetytywnym graniem wzbudził wielkie emocje wśród kibiców, którzy chętnie śledzili zmagania „Emerytowanych Bandytów”. Ci natomiast odpłacili im się dobrą grą!

Początki nie były łatwe – w połowie ligi „pashaBiceps” i spółka mieli bilans czterech zwycięstw i czterech porażek. Treningi zostały zaostrzone, zespół pracował jeszcze ciężej i wrócił za zwycięską ścieżkę, wygrywając ostatecznie w 10 z 16 rozegranych meczów. Emocji nie brakowało chociażby w starciu z Aequitas eSport na de_mirage, który zakończył się po dogrywce porażką EMERITOS BANDITOS 16:19.

Teraz przed „Bandytami” trudne zadanie – wyniki pozwoliły im awansować do fazy pucharowej na 123. miejscu. Ich rywalem w pierwszym meczu będzie zespół Excellency. Jego barwy reprezentuje Nikola „nk4y” Radushev, który przez lata występował na profesjonalnej scenie. Przez jakiś czas występował w PRIDE razem z innymi polskimi zawodnikami. Co więcej, wiosną ubiegłego roku wziął udział w finałach PLE w barwach AVEZ Esport.

Excellency wygrało czternaście spotkań i zajęło szóste miejsce w ogólnej klasyfikacji. EMERITOS BANDITOS pokazało jednak, że potrafi grać przeciwko silnym przeciwnikom, co udowodniło podczas ostatniego przetarcia przed fazą pucharową! W środowym sparingu ich rywalami była ekipa Pompa Team, która okazała się słabsza zarówno na de_mirage jak i de_dust2. Co najważniejsze, cała piątka prezentowała naprawdę wysoką formę!

– Zaczynamy play-offy w ESEA Open champions league. COD pochłonął nam zawodników, ale ponoć po COD-zie forma w csie do góry. Tylko hedy – pisał na swoim profilu na Facebooku Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, ambasador LV Bet.

Początek meczu EMERITOS BANDITOS – Excellency, który będzie rozgrywany w systemie BO3 (do dwóch wygranych map) zaplanowano na czwartek, 19 marca na godzinę 20:30! Transmisja, tak jak z każdego poprzedniego meczu, będzie dostępna na kanałach streamingowych zawodników na platformach Twitch i YouTube. Kibice będą mogli wybrać sobie dowolny POV lub nawet oglądać wszystkie naraz!

EMERITOS BANDITOS – Excellency GDZIE OGLĄDAĆ?
Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski
Piotr „izak” Skowyrski
Mateusz „PAGO” Pągowski
Paweł „saju” Pawełczak
Damian „peVor” Kozioł

Drabinka fazy pucharowej ESEA Open dostępna POD TYM ADRESEM!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem