Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Eliminacje do Mundialu – dziś mecze na wszystkich kontynentach

Dziś ostatni w tym miesiącu dzień spotkań eliminacyjnych do przyszłorocznych Mistrzostwa Świata. O udział w tej imprezie powalczą dziś nie tylko reprezentacje w Europie, ale także w Azji, Afryce, Australii i Oceanii oraz w obu Amerykach!!   My oczywiście skoncentrujemy się na naszej strefie kwalifikacyjnej. Po wczorajszym zwycięstwie Polaków z Kazachstanem z zainteresowaniem przyjrzymy się

Dziś ostatni w tym miesiącu dzień spotkań eliminacyjnych do przyszłorocznych Mistrzostwa Świata. O udział w tej imprezie powalczą dziś nie tylko reprezentacje w Europie, ale także w Azji, Afryce, Australii i Oceanii oraz w obu Amerykach!!

 

My oczywiście skoncentrujemy się na naszej strefie kwalifikacyjnej. Po wczorajszym zwycięstwie Polaków z Kazachstanem z zainteresowaniem przyjrzymy się sytuacji w rozgrywających dzisiaj mecze grupach D, G oraz I.

Wiele może się dziś wyjaśnić w grupie D, gdzie zmierzą się otwierające tabelę drużyny Irlandii i Serbii. Obie w trwających eliminacjach nie zaznały jeszcze goryczy porażki, ale jednocześnie dość często dzieliły się punktami z rywalami – pierwsza z nich 4, druga – 3 razy. Jeśli w bezpośrednim pojedynku jednej z ekip uda się wygrać, będzie jedną nogą na Mundialu. Faworyta trudno wskazać – stawki LV BET na to spotkanie: Irlandia 2.85, remis 3.05, Serbia 2.7. Na remis wyspiarzy z zespołem z Bałkanów z pewnością liczy Walia, która wciąż liczy się w stawce, a dziś po prostu nie ma innego wyjścia, jak pokonać na wyjeździe outsidera grupy, Mołdawię (stawka LV BET na gospodarza meczu w Kiszyniowie to 13!). Na cud i jakiś niesłychany splot okoliczności liczą jeszcze Austriacy, którzy jak na razie w trwających eliminacjach grają fatalnie i nie potrafią wygrywać kluczowych spotkań. Dzisiaj podejmą jednak Gruzję, czyli zespół, który gra o przysłowiową pietruszkę. Uczestnik ostatniego Euro po prostu musi ograć słabego rywala i trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązania w innych meczach. Stawki LV BET: Austria 1.4, remis 4.75, Gruzja 8.4.

Sobotnie spotkanie na szczycie wiele wyjaśniło natomiast jeśli chodzi o układ sił w grupie G. Hiszpanie w bezpośredniej konfrontacji pokonali pewnie Włochów 3:0 i jeśli coś spektakularnie nie wykolei się na ostatniej prostej – to właśnie zwycięzcy tego prestiżowego meczu bezpośrednio awansują na Mistrzostwa Świata, a przegrani – zagrają w barażach. Dziś Hiszpania powinna rozgromić na wyjeździe Lichtenstein (chociaż pamiętamy co stało się w niedzielę w meczu Francji z Luksemburgiem…), natomiast Włosi podejmą na własnym terenie Izrael i prawdopodobnie pozbawią tego rywala matematycznych szans na udział w barażach (stawki LV BET: Włochy 1.1, remis 9.4, Izrael 23). O barażach marzą jeszcze Albańczycy, którzy musieliby nie tylko wygrać na niełatwym terenie w Macedonii ( LV BET: Macedonia 2.85, remis 3, Albania 2.65), ale również liczyć na potknięcie Włochów, a następnie sami ich ograć przed własną publicznością. Aha, i jeszcze potem puknąć Hiszpanię… Brzmi trochę jak wyliczenia kibiców reprezentacji Polski z końcówki XX wieku…

Naprawdę ciekawie będzie w grupie I, gdzie w grze wciąż pozostają cztery zespoły, a na tą kolejkę spotkań przewidziane są aż dwie bezpośrednie konfrontacje między zainteresowanymi. W najgorszej wyjściowej sytuacji znajdują się Turcy, w najlepszej Chorwaci, a dziś obie drużyny zmierzą się ze sobą, w dodatku na terenie tej, dla której będzie to mecz ostatniej szansy. W razie porażki szanse Turcji na awans do barażów zmaleją prawie do zera, natomiast zwycięstwo ożywi marzenia nawet o pierwszym miejscu w grupie, chociaż LV BET rolę faworyta przydzielił tutaj gościom (stawki: Turcja 3.4, remis 3.2, Chorwacja 2.2). W tym samym czasie na boisko w Reykiaviku wybiegną jedenastki Islandii i Ukrainy. W tabeli dzieli je tylko jeden punkt, natomiast do lidera z Bałkanów tracą odpowiednio 3 i 2 oczka. Dlatego wynik tej konfrontacji także będzie niesłychanie ważny dla układu sił w tej grupie eliminacyjnej. Stawki LV BET sugerują, że w tym meczu każdy wynik jest możliwy (Islandia 2.65, remis 3.1, Ukraina 2.75). W cieniu tych spotkań odbędzie się mecz outsiderów grupy, w którym Kosowo podejmie Finlandię (stawki LV BET: gospodarze 4.85, remis 3.45, goście 1.78).

Pełna oferta LV BET na mecze eliminacji Mundialu 2018 dostępne są TUTAJ!