EL. Mistrzostw Świata: Belgia może przypieczętować awans, Holandia walczy o życie

Ponieważ na mecz Polaków z Kazachstanem musimy czekać do poniedziałku, przyjrzyjmy się eliminacyjnym spotkaniom Mundialu 2018, które rozegrane zostaną dziś. Do zmagań przystępują drużyny z Grup A, B i H europejskiej strefy kwalifikacji, czyli te same, które grały w ostatni czwartek. Odbędzie się dziewięć spotkań o punkty.   Naprawdę ciekawie wygląda sytuacja w Grupie A.

Ponieważ na mecz Polaków z Kazachstanem musimy czekać do poniedziałku, przyjrzyjmy się eliminacyjnym spotkaniom Mundialu 2018, które rozegrane zostaną dziś. Do zmagań przystępują drużyny z Grup A, B i H europejskiej strefy kwalifikacji, czyli te same, które grały w ostatni czwartek. Odbędzie się dziewięć spotkań o punkty.

 

Naprawdę ciekawie wygląda sytuacja w Grupie A. Po 7 spotkaniach na pierwszym miejscu znajduje się Francja z 16 punktami na koncie. 13 oczek mają Szwedzi, 12 Bułgarzy, a Holendrzy zaledwie 10. Zarówno o bezpośredni awans jak i o miejsce w barażach do końca powalczą więc cztery ekipy. Po dzisiejszym meczu być może z wyścigu odpadnie jedna z nich. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się Holendrzy z Bułgarami. Przegrany raczej straci nadzieję na Mundial. Oranje są co prawda faworytami tego meczu ( LV BET: Holandia 1.28, remis 5.6, Bułgaria 9.1), ale muszą się podnieść po czwartkowym blamażu z Francją, której ulegli aż 0:4. Tego samego dnia Bułgarzy pokonali na własnym boisku Szwecję, dzięki czemu powrócili do gry o wyjazd do Rosji. Francja zagra w Tuluzie z Luksemburgiem i biorąc pod uwagę jej aktualną formę, nie tylko można jej już dopisać komplet punktów, ale i liczyć na dwucyfrową zdobycz bramkową. Łatwej przeprawy nie mają przed sobą Szwedzi, którzy także muszą otrząsnąć się po ostatniej porażce, a przed sobą mają kolejny wyjazd, tym razem na Białoruś. I mimo że to reprezentacji Trzech Koron daje się więcej szans na zwycięstwo (LV BET: Białoruś 6.4, remis 3.85, Szwecja 1.54), to należy pamiętać, że nasi wschodni sąsiedzi, którzy w miniony czwartek skompromitowali się przegrywając z Luksemburgiem, na własnym terenie potrafili ograć Bułgarię.

Zapewnione miejsce co najmniej w barażach mają już rywalizujące w grupie B Portugalia i Szwajcaria. Helweci mają jak na razie komplet 7 zwycięstw na koncie, natomiast Cristino Ronaldo i spółka – 6 wygranych i porażkę właśnie z najgroźniejszym przeciwnikiem. Dziś obie ekipy zagrają na wyjeździe i będą zdecydowanymi faworytami tych potyczek. Mistrzowie Europy zmierzą się w Budapeszcie z Węgrami (LV BET: stawka na gospodarzy 6.8, remis 4.1, Portugalia 1.48), a Szwajcaria w Rydze z Łotwą (LV BET: gospodarze 10, remis 5.1, Szwajcaria 1.28). Strata punktów z tymi drużynami może być bardzo kosztowna i w końcowym rozrachunku pozbawić jedną z czołowych drużyn tej grupy bezpośredniego awansu na turniej w Rosji. Dlatego po prostu muszą dziś wygrać. W meczu outsiderów tej grupy Wyspy Owcze podejmą Andorę. Co ciekawe, oba te zespoły mają na koncie więcej punktów niż uzbierała dotychczas Łotwa. Więcej szans na zwycięstwo daje się gospodarzom (LV BET: Wyspy Owcze 1.48, remis 3.8, Andora 7.9).

Wszystko może dziś być już jasne w grupie H. Zajmujący drugie miejsce Grecy podejmą liderującą Belgię. Tylko zwycięstwo Hellady pozwoli jej jeszcze marzyć o przedłużenie szans na awans z pierwszego miejsca, ponieważ do kraju z Beneluksu traci 6 oczek. Remis bądź zwycięstwo Czerwonych Diabłów pieczętuje ich awans do Mistrzostw Świata. Stawki LV BET na to spotkanie: Grecja 5.2, remis 3.7, Belgia 1.65. Na potknięcie Greków z pewnością czekają Bośniacy, którzy powinni dziś rozgromić na wyjeździe Gibraltar (stawka na zwycięstwo gospodarzy to aż 45!), a także mający ostatnio świetną passę Cypr, który musi ograć w Tallinie Estonię i liczyć na korzystny układ innych spotkań, żeby także zachować matematyczne szanse na baraże. To będzie klasyczne spotkanie z cyklu „każdy wynik możliwy” ( LV BET: Estonia 2.7, remis 2.95, Cypr 2.75).

 

Pełna oferta LV BET na mecze eliminacji Mistrzostw Świata 2018 dostępna TUTAJ!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem