El. EuroBasket: Polacy przegrywają mecz z Izraelem

W poniedziałkowe popołudnie reprezentacja Polski w koszykówce miała szanse na zagwarantowanie sobie awansu na EuroBasket 2022. Niestety Polacy ulegli w starciu z Izraelem i na awans będą musieli poczekać.

Starcie z Izraelem było czwartym meczem Polaków w grupie. Dwa z nich wpadły na konto „biało-czerwonych” (zwycięstwa z Rumunią i Hiszpanią). Nasza reprezentacja już raz podejmowała drużynę Izraela – mecz padł łupem Izraelczyków. Tym razem stawka była wyższa – zwycięzcy mieli zagwarantowany awans na EuroBasket 2022. Cały mecz był dość wyrównany, jednak zabrakło kropki nad i. Na 40 sekund przed końcem meczu Guy Pnini trafił za trzy i Polacy tracili do Izrealczyków cztery oczka. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 72:78 na korzyść drużyny z Izraela.

Polakom nie pomogła świetna dyspozycja Mateusza Ponitki (23 punkty, 4 zbiórki, 2 asysty, 2 przechwyty). Na awans Polacy będą musieli poczekać. Izrael zapewnił sobie awans na EuroBasket, a pozostałe drużyny z grupy (Polska, Hiszpania i Rumunia) powalczą o wyjazd na imprezę w lutym 2021.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem